انتشار فراخوان مسابقه کشوری کتابخوانی ویژه کتابداران کتابخانه های مساجد در فارس

سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس از انتشار فراخوان و پوستر مسابقه کشوری کتابخوانی ویژه کتابداران کتابخانه های مساجد این استان خبر داد.

وجود بیش از هزار عنوان کتاب مهدویت در کتابخانه کانون خانه خورشید بابل

کتابخانه کانون فرهنگی و هنری خانه خورشید مسجد محدثین بابل، منتسب به آقا امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) با وجود هزار و ۲۰۰ جلد عنوان کتاب درباره مهدویت از شاخصه ها و امتیازات کتابخانه های مساجد مازندران است.

۱۲ هزار جوان و نوجوان گیلانی عضو کتابخانه های مساجد هستند

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد گیلان از عضویت ۱۲ هزار جوان و نوجوان گیلانی در ۲۴۵ باب کتابخانه مساجد استان خبر داد.

توزیع فراخوان مسابقه کتابخوانی ویژه کتابداران مساجد کشور در مازندران

فراخوان و پوستر مسابقه کتابخوانی ویژه کتابداران کتابخانه های مساجد کشور در مساجد مازندران توزیع و اطلاع رسانی شد.

تلفیق علم و دین در کتابخانه های مساجد در خور تحسین است

یکی از مترجمان کتاب گفت: کتابخانه های مساجد با توجه به اینکه در پایگاه الهی قرار دارند بر ارتقای معنویات و آموزه های دینی، کمک شایانی می کنند و تلاش این نهادهای فرهنگی در تلفیق علم و دین در خور تحسین است.

نخستین روز دوره آموزشی کتابداران کانونهای مساجد در اصفهان

دوره آموزشی کتابداران کانونهای مساجد شهرستان های اصفهان، فلاورجان، خمینی شهر و نجف آباد با حضور نزدیک به ۱۰۰ کتابدار صبح امروز در دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان برگزار شد.

درخشش خراسان شمالی در جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب ایران

روستای طبر، از توابع شهرستان جاجرم جزء ١٠ روستای برگزیده سومین جشنواره ملی روستاهای دوستدار کتاب شناخته شد.

اهدای 737 جلد کتاب به کانونهای مساجد و کتابخانه های سطح شهرستان اورامانات

مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سروآباد گفت: از ابتدای سال 95 تا کنون تعداد 737 جلد کتاب با اعتباری بیش از 82 میلیون ریال به کانون های فرهنگی مساجد، مدارس، کتابخانه های مردمی و نهادهای فرهنگی شهرستان اهدا گردیده است.

رسانه فرهنگی نباید مه گرفته باشد/آماده کتاب گردانی در کتابخانه های مساجد هستیم

مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران گفت: کتابخانه هایی در سطح مساجد استان وجود دارند که با همکاری با دبیرخانه کانون های مساجد استان تلاش شده با اعزام نیروهایی به این مراکز فرهنگی کتاب های کهنه و قدیمی با کتاب گردانی به روز رسانی شوند.

کتابخانه مسجد محمد رسول الله زاهدان افتتاح شد

کتابخانه مسجد محمد رسول الله با حضور سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد سیستان و بلوچستان افتتاح رسید.

راهیابی روستای امامزاده بزم بوانات به مرحله نهایی جشنواره روستاهای دوستدار کتاب/سنگ تمام روستای بزم برای دوستی با یار مهربان

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بوانات گفت: روستای امامزاده بزم بوانات برای اولین بار به مرحله نهایی جشنواره روستاهای دوستدار کتاب ایران راه یافت.

دوره آموزشی کتابداران کانونهای مساجد در اصفهان برگزار می شود

حجت الاسلام معتمدی از برگزاری دوره آموزشی کتابداری ویژه کتابداران کتابخانه های مساجد شهرستان های اصفهان، فلاورجان، خمینی شهر و نجف آباد خبر داد.
تا این لحظه تعداد ۶۳۱۸ کتابدار از ۶۴۱۴ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۷۱۶۵۳۱۳ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۱۷۷ کتابخانه درجه یک و ۲۸۵ کتابخانه درجه دو و ۷۷۰ کتابخانه درجه سه و ۱۷۹۵ کتابخانه درجه چهار و ۳۳۸۷ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۱۱۳ کتابخانه شهری و ۲۳۰۱ کتابخانه روستایی است و ۶۸۳۸۲۹ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۱۴۲۶۴۹ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۵۳۱ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۴۰۲ کتابخانه شهری و ۳۱۲۹ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۳۲۹۲۹۴ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

کدام دسته از کتاب های آموزشی زیر مورد نیاز کتابخانه شماست؟
کتاب های متوسطه
کتاب های دانشگاهی

 

مسابقات کتابخوانی- -