۵ درصد کتابخانه ها مساجد کشور به سیستان و بلوچستان اختصاص دارد

معاون فرهنگی ستادعالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور با بیان اینکه دو هزار جشن با عنوان بهار مهربانی در مساجد کشور برگزار شد، گفت: ۵ درصد کتابخانه ها مساجد کشور به سیستان و بلوچستان اختصاص دارد.

حجت الاسلام ارزانی در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما: ایجاد شبکه کتابخانه‌های مساجد کشور؛ موثر در اعتلای کتابخوانی

دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد گفت: ایجاد شبکه‌های کتابخانه‌های مساجد کشور در ارتقا و اعتلای کتابخوانی مراجعان به ویژه نمازگزاران موثر خواهد بود.

کتابداران نمونه کتابخانه های مساجد مازندران تجلیل شدند

۲۸۳کتابدار کتابخانه های مساجداستان مازندران در سه شیفت صبح، ظهر و عصر به علاقه مندان به کتاب، خدمات کتابخوانی ارائه می نمایند که امروز بمناسبت هفته کتاب و کتابخوانی ۱۴کتابدار از این تعداد بعنوان منتخب و فعال در فرمانداری نور معرفی و تجلیل شدند.

دبیر ستاد عالی کانون‌های مساجد: وظیفه ما بسترسازی فعالیت کتابخانه های مساجد است

دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، گفت: وظیفه ما بسترسازی فعالیت کتابخانه‌های مساجد است که همکاری ما با نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در همین راستا است.

سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان همدان خبر داد: توزیع ۱۲ هزار جلد کتاب در کتابخانه های مساجد همدان

سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان همدان، ازتوزیع ۱۲ هزار جلد کتاب همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی در کانون های مساجد سراسر استان خبر داد.

دبیر کل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور: فعالیت کتابخانه‌های مساجد کشور بسیار ارزشمند است

دبیر کل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، گفت: فعالیت کتابخانه های مساجد بسیار ارزشمند است زیرا به صورت توامان نمایشگر فعالیت مساجد و کتابخانه ها است.

بمناسبت هفته کتاب و کتابخوانی؛ کتابداران کتابخانه های مساجد مازندران در نور تجلیل می شوند

سرپرست ستادهماهنگی و نظارت برکانون های فرهنگی هنری مساجد مازندران از تجلیل ۱۴کتابدار منتخب و فعال کانون های مساجد استان بمناسبت بیست و ششمین هفته کتاب و کتابخوانی جمهوری اسلامی ایران روز دوشنبه ۱۰صبح به میزبانی شهرستان نور خبر داد.

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین: توزیع ۷ هزار جلد کتاب در بین کانون های مساجد قزوین

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین با اشاره به اجرای طرح «حال خوش خواندن» از توزیع ۷ هزار جلد کتاب در قالب این طرح در بین کانون های مساجد این استان خبر داد.

حجت الاسلام سبزه کار : کتابداران رابط بین اندیشمندان و مردم هستند .

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی از کتابداران به عنوان رابطان بین اندیشمندان و مردم یاد کرد و گفت: جامعه ای که با کتاب مانوس شود به دلیل رشد یافتن بصیرت مردمان آن، از بسیاری از آسیب ها در امان می ماند.

باید همه مساجد از نعمت کتابخانه برخوردار شوند

امام جمعه زاهدان گفت: باید همه مساجد از نعمت کتابخانه برخوردار شوند.

اجرای طرح «حال خوش خواندن» در کتابخانه های مساجد مازندران

سرپرست ستادهماهنگی و نظارت برکانون های فرهنگی هنری مساجد استان مازندران گفت: طرح «حال خوش خواندن» در چهل سالگی انقلاب اسلامی با هدف تجهیز کتابخانه های مساجد استان فردادوشنبه ۲۸آبان ماه از کانون فرهنگی هنری شهدای مهدیه بهشهر آغاز می شود.

معاون فرهنگی هنری ستاد عالی کانون‌های مساجد : ۲۵۰ هزار جلد کتاب به سراسر کشور ارسال شد

معاون فرهنگی هنری ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: در هفته کتاب امسال حدود ۲۵۰ هزار جلد کتاب از سوی این ستاد به هفته کتاب و کتابخوانی در سراسر کشور ارسال شد.
تا این لحظه تعداد ۶۵۹۹ کتابدار از ۷۳۱۰ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۸۹۴۱۷۵ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۵ کتابخانه درجه یک و ۳۱۷ کتابخانه درجه دو و ۸۵۴ کتابخانه درجه سه و ۱۹۷۹ کتابخانه درجه چهار و ۳۹۵۵ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۴۷۱ کتابخانه شهری و ۲۸۳۹ کتابخانه روستایی است و ۷۳۴۴۳۱ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۳۱۰۹۶۸ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۶۳۹ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۵۱۹ کتابخانه شهری و ۳۱۲۰ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۳۶۴۷۸۵ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی

- -