اجرای ویژه‌برنامه هفته کتاب در سطح کانون‌های مساجد/ فعالیت ۷۵ کتابخانه عمومی کانون‌های مساجد ایلام

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام از فعالیت ۷۵ کتابخانه عمومی در سطح کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد این استان در مناطق روستایی و شهری خبر داد.

کانون های فرهنگی مساجد نقش بسزایی در گسترش فرهنگ مطالعه دارد/استفاده روز افزون شبکه های اجتماعی سبب کاهش سرانه مطالعه است

مسئول کتابخانه ملاصدارشهرستان میرجاوه از برپایی نمایشگاه عکس و کتاب به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در شهرستان میرجاوه خبر داد.

۱۰۰۰ جلد کتاب به کتابخانه های مدارس و کانون های مساجد کیار اهدا می شود

رئیس اداره فرهنگ و اترشاد اسلامی شهرستان کیاز از اهدا ۱۰۰۰ جلد کتاب به کتابخانه های مدارس و کانون های مساجد در هفته کتاب خبر داد.

فعالیت ۸۵ باب کتابخانه در کانون های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان

مسئول دبیرخانه نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان از فعالیت ۸۵ کتابخانه در کانون های فرهنگی هنری مساجد این استان خبر داد.

فعالیت ۲۶۸ کتابخانه درکانون‌های مساجد خراسان‌جنوبی

مسئول دبیرخانه کانون‌های مساجد خراسان‌جنوبی از فعالیت ۲۶۸ کتابخانه باز و مخزن دار در کانون‌های مساجد خراسان‌جنوبی خبرداد.

تجهیز کتابخانه های جدیدالتاسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد مرکزی

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی از تجهیز کتابخانه های جدیدالتاسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد این استان خبر داد.

۵۵ باب کتابخانه مخزن دار در کانون های مساجد استان فعالیت می کنند

مسوول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان گفت: ۳۴۰ باب کانون فرهنگی و هنری مساجد در استان فعال است که ۵۵ باب از این کانون ها دارای کتابخانه مخزن دار هستند.

همزمان با هفته کتاب:معرفی نفرات برگزیده مسابقه کتابخوانی خانواده مسجدی

مسئول دبیرخانه کانونهای فرهنگی وهنری مساجد خراسان جنوبی از اعلام نفرات برگزیده مسابقه کتابخوانی خانواده مسجدی خبر داد و گفت:در این مسابقه بیش از 3 هزار و 300 نفر از سراسر کشور شرکت کرده اند.

طرح نشستهای کتابخوانی در مساجد روستاهای سیریک برگزار می شود

رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان سیریک گفت: با اجرای طرح نشستها و محافل کتابخوانی در مساجد روستاها به دنبال گسترش فرهنگ مطالعه در مناطق محروم و روستاها هستیم.

برنامه‌های کتابخانه‌های کانون‌های مساجد کشور در هفته کتاب

برنامه‌های کتابخانه‌های کانون‌های مساجد کشور در بیست و پنجمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران اعلام شد.

اهدای ۵۰۰ جلد کتاب به کتابخانه‌های شبستانی مساجد تاکستان

رئیس اداره تبلیغات اسلامی تاکستان از اهدای ۵۰۰ جلد کتاب به کتابخانه‌های شبستانی مساجد این شهرستان خبر داد.

۵۹ درصد کتابخانه های مساجد گیلان در مناطق روستایی دایر شده است

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد گیلان تاسیس کتابخانه در مساجد مناطق روستایی را اولویت ستاد عالی کانون های مساجد کشور دانست و گفت: ۱۴۴ باب کتابخانه معادل ۵۹ درصد در مساجد روستایی مستقر هستند.
تا این لحظه تعداد ۶۴۸۸ کتابدار از ۷۲۲۲ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۸۳۶۲۳۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۷ کتابخانه درجه یک و ۳۱۶ کتابخانه درجه دو و ۸۴۶ کتابخانه درجه سه و ۱۹۴۲ کتابخانه درجه چهار و ۳۹۱۱ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۴۱۹ کتابخانه شهری و ۲۸۰۳ کتابخانه روستایی است و ۷۲۴۴۱۲ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۹۵۸۲۵ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۶۲۶ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۵۱۳ کتابخانه شهری و ۳۱۱۳ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۳۶۲۱۰۳ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -