ارسال بیش از ۱۵ هزار جلد کتاب به کتابخانه های مساجد استان تهران

دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان تهران تعداد ۱۵ هزار جلد کتاب به کتابخانه های مساجد شهرستان های استان تهران ارسال کرد.

وجود ۱۷۳ کتابخانه مخزن‌دار در مساجد خراسان‌شمالی

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد خراسان‌شمالی گفت: با توجه به وجود ۲۹۳ کتابخانه در مساجد استان ۱۷۳ کتابخانه مخزن‌دار است.

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان: کتابخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان ۱۴ هزار عضو دارد

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان ضمن بیان اینکه توسعه کتابخانه‌ها راهی برای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن است، گفت: کتابخانه این نهاد ۱۴ هزار عضو دارد.

ویژه مدیران و کتابداران کانون های فرهنگی و هنری؛ کتابخانه تخصصی «شهید بهشتی» فعال شد

کتابخانه تخصصی «شهید بهشتی» ویژه مدیران و کتابداران کانون های فرهنگی و هنری مساجد در محل دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی فعال شد.

برگزاری نشست آموزشی کتابداری ویژه کتابداران کانون های مساجد

نشست آموزشی کتابداری ویژه کتابداران کانون های فرهنگی و هنری مساجد شهری و روستایی خراسان شمالی در محل سالن اجتماعات کتابخانه دهخدا بجنورد برگزار شد.

مروری بر فعالیت های کتابخانه الزهرا رفسنجان/ بیمه؛ مهم ترین دغدغه کتابداران کانون های مساجد است

کتابدار کتابخانه کانون فرهنگی هنری الزهرا رفسنجان با توضیحاتی پیرامون این کتابخانه به عنوان تنها کتابخانه تخصصی علوم قرآنی رفسنجان، بر ضرورت حمایت برای تجهیز به کتب مورد نیاز دانشجویان تأکید کرد و گفت: در زمینه کتب آموزشی کمبود داریم.

۵ درصد کتابخانه ها مساجد کشور به سیستان و بلوچستان اختصاص دارد

معاون فرهنگی ستادعالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور با بیان اینکه دو هزار جشن با عنوان بهار مهربانی در مساجد کشور برگزار شد، گفت: ۵ درصد کتابخانه ها مساجد کشور به سیستان و بلوچستان اختصاص دارد.

حجت الاسلام ارزانی در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما: ایجاد شبکه کتابخانه‌های مساجد کشور؛ موثر در اعتلای کتابخوانی

دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد گفت: ایجاد شبکه‌های کتابخانه‌های مساجد کشور در ارتقا و اعتلای کتابخوانی مراجعان به ویژه نمازگزاران موثر خواهد بود.

کتابداران نمونه کتابخانه های مساجد مازندران تجلیل شدند

۲۸۳کتابدار کتابخانه های مساجداستان مازندران در سه شیفت صبح، ظهر و عصر به علاقه مندان به کتاب، خدمات کتابخوانی ارائه می نمایند که امروز بمناسبت هفته کتاب و کتابخوانی ۱۴کتابدار از این تعداد بعنوان منتخب و فعال در فرمانداری نور معرفی و تجلیل شدند.

دبیر ستاد عالی کانون‌های مساجد: وظیفه ما بسترسازی فعالیت کتابخانه های مساجد است

دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، گفت: وظیفه ما بسترسازی فعالیت کتابخانه‌های مساجد است که همکاری ما با نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در همین راستا است.

سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان همدان خبر داد: توزیع ۱۲ هزار جلد کتاب در کتابخانه های مساجد همدان

سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان همدان، ازتوزیع ۱۲ هزار جلد کتاب همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی در کانون های مساجد سراسر استان خبر داد.

دبیر کل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور: فعالیت کتابخانه‌های مساجد کشور بسیار ارزشمند است

دبیر کل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، گفت: فعالیت کتابخانه های مساجد بسیار ارزشمند است زیرا به صورت توامان نمایشگر فعالیت مساجد و کتابخانه ها است.
تا این لحظه تعداد ۶۵۹۹ کتابدار از ۷۳۲۰ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۸۸۹۸۷۵ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۵ کتابخانه درجه یک و ۳۱۶ کتابخانه درجه دو و ۸۵۴ کتابخانه درجه سه و ۱۹۷۷ کتابخانه درجه چهار و ۳۹۶۸ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۴۷۵ کتابخانه شهری و ۲۸۴۵ کتابخانه روستایی است و ۷۳۴۲۳۶ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۳۱۱۵۲۸ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۶۳۷ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۵۱۶ کتابخانه شهری و ۳۱۲۱ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۳۶۳۵۱۴ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی

- -