مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در فارس بیان کرد: ۳۷ کتابخانه استان فارس به کتابخانه آستان قدس رضوی متصل می شوند

مهدیار گفت: ۳۷ کتابخانه فارس علاوه بر کتابخانه های کانون های مساجد توسط کانون کتاب آستان قدس رضوی به کتابخانه آستان قدس متصل می شوند.

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد فارس خبر داد: کتابخانه امام خامنه ای با ظرفیت ۳۰ نفر در مسجد ابوالفضل (ع) شیراز، راه اندازی شد

حجت الاسلام امیدی گفت: مجتمع فرهنگی آموزشی امام خامنه ای در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) به عنوان بزرگترین سالن کتابخانه ای منطقه چهار با ظرفیت ۳۰ نفر و اعتبار ۶۰۰ میلیون ریال راه اندازی شد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: کتابخانه می تواند محل پرورش سرمایه های اجتماعی بر مبنای کتاب باشد

صالحی با اشاره به اینکه مساجد و کتابخانه ها نهادهای پیشران تمدن سازی اسلامی است، گفت: کتابخانه ها می تواند محل رویش و پرورش سرمایه های اجتماعی بر مبنای کتاب باشد.

طرح شنبه های کتاب در مساجد کرمانشاه اجرا می شود

حجت الاسلام کلات پور، گفت: طرح شنبه های کتاب به منظور افزایش سرانه مطالعه کتاب و تقویت فعالیت های مردمی و خودجوش کتابداران در مساجد برگزار می شود.

سرپرست دبیرخانه کانونهای فرهنگی مساجد همدان عنوان کرد: اهدای ۳ هزار جلد کتاب به کتابخانه های مساجد همدان در ایام دهه فجر

سرپرست دبیرخانه کانونهای فرهنگی و هنری مساجد استان همدان از اهدای ۳ هزار جلد کتاب به کتابخانه های کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان همدان در ایام دهه فجر خبرداد.

سرپرست دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد همدان مطرح كرد : اعطای 600 میلیون ریال تجهيزات به کتابخانه‌های کانون مساجد

سرپرست دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان همدان از برگزاری رویداد بزرگ «فعالان مساجد» در دهه فجر امسال خبر داد.

هفتمین نشست « کاروان دانایی» در کتابخانه علامه جعفری یزد برگزار شد

هفتمین نشست « کاروان دانایی» با حضور اعضای کانون های مساجد یزد در کتابخانه علامه جعفری یزد برگزار شد

نماینده مردم بوشهر در مجلس شورای اسلامی: اختصاص درآمد عمومی شهرداری‌ها به کتابخانه‌های کانون‌های مساجد الزامی است

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت تدبیر و امید التزام بر تخصیص ۱ درصدی از درآمدهای عمومی شهرداری به کتابخانه‌های کانون‌های فرهنگی هنری مساجد تاکید کردم.

مسئول دبیرخانه کانون‌های مساجد یزد: کانون‌های مساجد یزد، طرح‌ «کاروان دانایی» را برگزار می ‌کنند

حجت‌الاسلام گرجی گفت: دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد یزد طرح‌های کاروان دانایی و شنبه‌ها با کتاب را در ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی برگزار می‌کنند.

دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد اعلام کرد اجرای طرح «شنبه‌ها با کتاب» در ۲۰۰ مسجد کشور

دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد گفت: این ستاد طرح شنبه‌ها با کتاب را در ۲۰۰ مسجد کشور، به منظور توسعه فرهنگ مطالعه در کشور اجرا می‌کند.

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد خراسان رضوی؛ طرح «شنبه ها با کتاب» در کانون های مساجد خراسان رضوی اجرا می شود

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی از برگزاری طرح شنبه های با کتاب در سطح کانون های فرهنگی هنری مساجد استان خبر داد.

دبیر ستاد عالی‌ کانون‌های فرهنگی هنری مساجد: طرح «شنبه‌ها با کتاب» به شکل ویژه پیگیری می‌شود

دبیر ستاد عالی‌ کانون‌های فرهنگی هنری مساجد گفت: طرح شنبه‌ها با کتاب، با توجه به اهمیت نهادینه‌کردن فرهنگ کتابخوانی در کشور، در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد به شکل ویژه پیگیری می‌شود.
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۱ کتابدار از ۷۳۴۲ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۹۳۴۵۲۵ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۵ کتابخانه درجه یک و ۳۱۶ کتابخانه درجه دو و ۸۵۵ کتابخانه درجه سه و ۱۹۸۵ کتابخانه درجه چهار و ۳۹۸۱ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۴۹۲ کتابخانه شهری و ۲۸۵۰ کتابخانه روستایی است و ۷۳۶۸۹۷ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۳۱۴۴۳۸ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۶۳۳ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۵۱۷ کتابخانه شهری و ۳۱۱۶ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۳۶۰۲۵۴ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی

- -