برگزاري مسابقه كتابخواني حماسه شش بهمن آمل در كانون سروش

مديرمسئول كانون فرهنگي هنري سروش آمل از برگزاري مسابقه كتابخواني از كتاب «شمشادهاي رشيد» بمناسبت بزرگداشت حماسه مردم هزار سنگر در اين كانون خبر داد.

برندگان مسابقه کتابخوانی مفاتیح الحوائج اعلام شدند

برندگان مسابقه کتابخوانی مفاتیح الحوائج از سوی دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قم اعلام شدند.

توزيع فراخوان مسابقه کتابخوانی خانواده مسجدی در مازندران

فراخوان مسابقه كتابخواني خانواده مسجدي از كتاب شاخص اخلاق فردي و اجتماعي خانواده مسجدي دربين كانون هاي فرهنگي هنري مساجد مازندران توزيع شد.

اجراي طرح هرماه يك كتاب در كانون تخصصي پژوهش مازندران

مدير كانون تخصصي پژوهش مازندران با اشاره به برگزاري مسابقات كتابخواني بصورت ماهيانه ازسوي اين كانون، گفت: مسابقه كتابخواني با محوريت سيره امام صادق(عليه السلام) بصورت آنلاين درآينده اي نزديك برگزار خواهدشد.

فراخوان مسابقه «نظام نامه جامع کتابخانه های مساجد کشور»/ ۳۰ بهمن آخرین مهلت ارسال پاسخ نامه

کتابداران کتابخانه های مساجد سراسر کشور، باید پاسخ سئوالات را تا (۳۰ بهمن) به صورت یک عدد ۱۰ رقمی به سامانه پیامک ۱۰۰۰۸۹۴۰۸۳۱ ارسال کنند.

برگزاری مسابقه بزرگ کتابخوانی «سلام بر ابراهیم» در سطح کانون های کهگیلویه و بویراحمد

حجت الاسلام رضا قاسمی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمدگفت: مسابقه بزرگ کتابخوانی «سلام بر ابراهیم» به همت دبیرخانه مساجد استان فارس و با همکاری ستاد عالی کانون های فرهنگی مساجد به صورت کشوری برگزار می شود.

برگزاری مسابقه بزرگ کتابخوانی «سلام بر ابراهیم» به همت دبیرخانه کانون های مساجد فارس

سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس از برگزاری مسابقه بزرگ کتابخوانی «سلام بر ابراهیم» به همت این دبیرخانه خبر داد و گفت: این مسابقه با همکاری ستاد عالی کانون های مساجد به صورت کشوری برگزار می شود. 

انتخاب برگزیدگان مسابقه کتابخوانی سبک زندگی رضوی

برگزیدگان مسابقه ملی کتابخوانی سبک زندگی رضوی انتخاب و در ایام ولادت پیامبر اکرم(ص) جوایز آن ها اهدا می شود.

مسابقه کتابخوانی از کتاب «بازخوانی تسخیر لانه جاسوسی» در بابل برگزار می شود

مسابقه کتابخوانی از کتاب «بازخوانی تسخیر لانه جاسوسی» به مناسبت دهه فجر در بابل، پیرو منویات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) در خصوص توجه به این مهم، برگزار می شود.

برترين هاي مسابقه كتابخواني مقابله با تجمل گرايي در اسلام معرفي شدند

برترين هاي مسابقه كتابخواني با موضوع تجمل گرايي زنان از ديدگاه اسلام بررسي آثار، راهكارها ويژه هفته كتاب و كتابخواني از سوي دبيرخانه كانون هاي فرهنگي هنري مساجدمازندران معرفي شدند.

برگزاری مسابقه سراسری کتابخوانی«قرآن آیین زندگی»

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد گیلان از برگزاری مسابقه سراسری کتابخوانی «قرآن آیین زندگی» به همت این دبیرخانه خبر داد.

برگزاری مسابقه کتابخوانی «خانواده مسجدی» در کهگیلویه و بویراحمد

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد، گفت: مسابقه کشوری کتابخوانی «خانواده مسجدی» همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی در استان برگزارمی شود.
تا این لحظه تعداد ۶۱۰۹ کتابدار از ۶۴۱۰ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۷۱۰۹۷۶۰ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۱۷۶ کتابخانه درجه یک و ۲۸۵ کتابخانه درجه دو و ۷۶۹ کتابخانه درجه سه و ۱۷۹۴ کتابخانه درجه چهار و ۳۳۸۶ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۱۱۷ کتابخانه شهری و ۲۲۹۳ کتابخانه روستایی است و ۶۸۲۳۸۴ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۱۴۳۱۲۴ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۵۳۰ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۴۰۱ کتابخانه شهری و ۳۱۲۹ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۳۲۸۹۹۴ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

کدام دسته از کتاب های آموزشی زیر مورد نیاز کتابخانه شماست؟
کتاب های متوسطه
کتاب های دانشگاهی

 

مسابقات کتابخوانی- -