تجلیل از کتابداران مساجد/ ۱۲ هزار گیلانی عضو کتابخانه های مساجد هستند

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد گیلان با اشاره به تجلیل از کتابداران فعال کتابخانه های مساجد استان از عضویت ۱۲ هزار جوان و نوجوان گیلانی در این کتابخانه ها خبر داد.

عضویت رایگان در کتابخانه های مساجد مرکزی

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، کتابخانه های کانون های فرهنگی هنری مساجد اقدام به عضوگیری رایگان در کتابخانه های مساجد کرده است.

در بازدید مسئولین دبیرخانه کانون های مساجد قم از کتابخانه توحید عنوان شد؛ عضویت بیش از دو هزار نفر در کتابخانه توحید

مسئولین دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قم از کتابخانه توحید مسجد چهل اختران بازدید و از کتابدار واحد خواهران این کتابخانه تقدیر کردند.

افتتاح۷کتابخانه مسجد درتالش/۱۶هزار گیلانی عضو کتابخانه های مساجد هستند

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد گیلان از عضویت ۱۶ هزار و ۸۵۰نفر از نوجوانان و جوانان گیلان در کتابخانه مساجد استان خبر داد.

ستادعالی به دنبال ایجاد شبکه گسترده کتابخانه مساجد/۴۰ درصد کتابخانه ها در مساجد روستایی است

مدیرکل کتابخانه های مساجد کشور با بیان اینکه کمبود اعتبارات موجب تعلیق برخی از برنامه‌ها شده است، گفت: ستادعالی به دنبال ایجاد شبکه گسترده کتابخانه مساجد است

عضویت 4هزار نفر در کتابخانه‌های کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان غربی

مسئول دبیرخانه کانونهای فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان غربی از عضویت 4هزار نفر در کتابخانه‌های کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان غربی خبر داد.

عضویت ثابت نزدیک به ۱۰ هزار نفر در کتابخانه های مساجد استان فارس

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس از عضویت نزدیک به ۱۰ هزار نفر در کتابخانه های مساجد این استان خبر داد و گفت: تعداد ۳۹۰ کتابخانه در مساجد شهری و روستایی فارس مشغول فعالیت هستند و در اوقات فراغت تابستان خدمات ویژه ارائه می کنند.

تعداد اعضا کتابخانه کانون‌های مساجد آذربایجان‌غربی به ۴ هزار باب رسید

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان‌غربی گفت: هم‌اکنون کتابخانه‌های کانون‌های مساجد آذربایجان‌غربی بیش از ۴ هزار عضو دارند.

۱۶۶۵ نفر عضو کتابخانه های کانون مساجد شهرستان مهدیشهر هستند

مسئول دبیرخانه نظارت برکانون های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان از عضویت یک هزار و ۶۶۵ نفر در کتابخانه های کانون مساجد شهرستان مهدیشهر خبرداد.

بیش از یک هزار نفر عضو کتابخانه های کانون مساجد شهرستان میامی هستند

کارشناس امور فرهنگی هنری دبیرخانه کانون های مساجد استان سمنان، از عضویت یک هزار و۱۵۰ نفر در کتابخانه های کانونهای فرهنگی هنری شهرستان میامی خبر داد.

نیازسنجی مخاطبان کتابخانه های کانون های مساجد ضروری است

مدیر کانون تخصی کتابخانه مازندران، نیازسنجی مخاطبان کتابخانه هاي كانون هاي فرهنگي هنري مساجد را ضروری دانست و گفت: با این نظرخواهی، استقبال کتابخوان ها از مطالعه افزایش می یابد.

بهره مندی بیش از 3 میلیون نفر از خدمات کتابخانه های مساجد در کشور

مدیر کل کتابخانه های مساجد کشوربا اشاره به عضویت بیش از یک میلیون و 100 نفر در کتابخانه های مساجد کشور گفت: بالغ بر دو میلیون نفر در سال روزانه به این کتابخانه‌ها مراجعه می‌کنند که با احتساب اعضا، حدود سه میلیون نفر از خدمات کتابخانه ها استفاده می‌کنند
تا این لحظه تعداد ۶۱۰۹ کتابدار از ۶۴۱۰ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۷۱۰۹۷۶۰ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۱۷۶ کتابخانه درجه یک و ۲۸۵ کتابخانه درجه دو و ۷۶۹ کتابخانه درجه سه و ۱۷۹۴ کتابخانه درجه چهار و ۳۳۸۶ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۱۱۷ کتابخانه شهری و ۲۲۹۳ کتابخانه روستایی است و ۶۸۲۳۸۴ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۱۴۳۱۲۴ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۵۳۰ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۴۰۱ کتابخانه شهری و ۳۱۲۹ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۳۲۸۹۹۴ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

کدام دسته از کتاب های آموزشی زیر مورد نیاز کتابخانه شماست؟
کتاب های متوسطه
کتاب های دانشگاهی

 

مسابقات کتابخوانی- -