کتابخانه زندان مرکزی کرمانشاه رتبه برتر کشور

در پی اعلام نتایج بررسی وضعیت کتابخانه های کانون مساجد کل کشور رتبه برتر به کتابخانه زندان مرکزی کرمانشاه اختصاص داده شد.

تجلیل از کتابداران فعال کتابخانه های مساجد

از 30 کتابداران فعال کتابخانه های مساجد گیلان قدردانی شد.

کتابداران کانون های مساجد کرمانشاه در نمایشگاه کتاب تجلیل می شوند

دبیرخانه کانون های مساجد استان کرمانشاه همزمان با هفته کتاب و برپایی دوازدهمین نمایشگاه سراسری کتاب در کرمانشاه، از ۲۰ کتابدار فعال در کتابخانه های مساجد استان تجلیل می کند.

تجلیل از کتابداران مساجد/ ۱۲ هزار گیلانی عضو کتابخانه های مساجد هستند

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد گیلان با اشاره به تجلیل از کتابداران فعال کتابخانه های مساجد استان از عضویت ۱۲ هزار جوان و نوجوان گیلانی در این کتابخانه ها خبر داد.

تجليل از کتابداران نمونه کتابخانه هاي مساجد لرستان

مسئول دبيرخانه کانون هاي فرهنگي هنري مساجد لرستان، با اشاره به فعاليت 100 کتابخانه مسجد در استان، گفت: به مناسبت هفته کتاب کتابداران نمونه تجليل مي شوند.

کتابداران کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان مورد تقدیر قرار گرفتند

همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی،کتابداران کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان مورد تقدیر قرار گرفتند.

کتابداران نمونه کتابخانه های مساجد لرستان تجلیل می شود

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان، با اشاره به فعالیت ۱۰۰ کتابخانه مسجد در استان، گفت: به مناسبت هفته کتاب کتابداران نمونه تجلیل می شوند.

آئین تجلیل از کتابداران نمونه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل برگزار شد

آئین تجلیل از کتابداران نمونه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل در آستانه هفته کتاب و کتابخوانی با حضور معاون آموزش و پژوهش ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور در مصلی امام خمینی (ره) برگزار شد.

فعالين كتابخانه اي كانون شهيد گرائيلي خرماكلا در جشنواره «يار مهربان» تجليل شدند

اعضاي فعال كتابخانه كانون فرهنگي هنري شهيد گرائيلي روستاي خرماكلا شهرستان قائمشهر همزمان با دهه ولايت در جشنواره«يارمهربان» معرفي و مورد تجليل قرار گرفتند.

شرکت ۶۵ کتابدار قمی در مسابقه کتابخوانی «نظام‌نامه جامع کتابخانه‌های مساجد کشور»

حجت الاسلام و المسلمین روحانی گفت: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قم دارای ۱۷۴ کتابخانه مخزن‌دار و ۱۰۲ کتابدار است که ۶۵ نفر از کتابداران این کتابخانه‌ها در مسابقه کتابخوانی «نظام‌نامه جامع کتابخانه‌های مساجد کشور» شرکت کردند.

تجلیل از کتابداران کتابخانه های عمومی کانون های مساجد

مراسم تجلیل از کتابداران کتابخانه‌های عمومی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد هم‌زمان با برگزاری نهمین نمایشگاه سراسری کتاب استان ایلام برگزار می‌شود.

خانواده مهمترین محل آموزش فرهنگ سازی کتابخوانی / کتابداران فعال کتابخانه های کانونهای مساجد گلستان تجلیل شدند

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد گلستان گفت: مهمترین محل آموزش فرهنگ سازی کتابخوانی خانواده است که دستگاههای فرهنگی باید روش های فرهنگ کتابخوانی را از طریق رسانه های جمعی برای خانواده ها آموزش دهند.
تا این لحظه تعداد ۶۴۸۶ کتابدار از ۷۲۱۹ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۷۴۴۶۱۸ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۳ کتابخانه درجه یک و ۳۱۷ کتابخانه درجه دو و ۸۴۳ کتابخانه درجه سه و ۱۹۳۶ کتابخانه درجه چهار و ۳۹۲۰ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۴۱۷ کتابخانه شهری و ۲۸۰۲ کتابخانه روستایی است و ۷۲۳۴۷۹ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۹۳۰۰۰ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۶۲۵ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۵۱۲ کتابخانه شهری و ۳۱۱۳ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۳۶۱۹۰۳ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -