خبرنگار خبرگزاری شبستان اردبیل به عنوان فعال رسانه ای در ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی تجلیل شد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از اردبیل، امروز (30‌آبان ماه) آئین تکریم مقام کتابدار و تجلیل از فعالان عرصه کتاب و کتابخوانی در تالار بیضای اردبیلی کتابخانه شهید مطهری برگزار شد.  

تجلیل از کتابدار و مسئول کتابخانه برتر کانون های مساجد استان یزد

در مراسمی از کتابدار و مسئول کتابخانه برتر کانون های مساجد استان یزد تجلیل شد.

آیین تجلیل از کتابداران کتابخانه‌های مساجد استان تهران برگزار شد

آیین تجلیل از کتابداران کتابخانه‌های مساجد استان تهران امروز همراه با رونمایی از پوستر کنگره سراسری شعر حضرت ام‌البنین (ع) برگزار شد.

کتابخانه زندان مرکزی کرمانشاه رتبه برتر کشور

در پی اعلام نتایج بررسی وضعیت کتابخانه های کانون مساجد کل کشور رتبه برتر به کتابخانه زندان مرکزی کرمانشاه اختصاص داده شد.

تجلیل از کتابداران فعال کتابخانه های مساجد

از 30 کتابداران فعال کتابخانه های مساجد گیلان قدردانی شد.

کتابداران کانون های مساجد کرمانشاه در نمایشگاه کتاب تجلیل می شوند

دبیرخانه کانون های مساجد استان کرمانشاه همزمان با هفته کتاب و برپایی دوازدهمین نمایشگاه سراسری کتاب در کرمانشاه، از ۲۰ کتابدار فعال در کتابخانه های مساجد استان تجلیل می کند.

تجلیل از کتابداران مساجد/ ۱۲ هزار گیلانی عضو کتابخانه های مساجد هستند

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد گیلان با اشاره به تجلیل از کتابداران فعال کتابخانه های مساجد استان از عضویت ۱۲ هزار جوان و نوجوان گیلانی در این کتابخانه ها خبر داد.

تجليل از کتابداران نمونه کتابخانه هاي مساجد لرستان

مسئول دبيرخانه کانون هاي فرهنگي هنري مساجد لرستان، با اشاره به فعاليت 100 کتابخانه مسجد در استان، گفت: به مناسبت هفته کتاب کتابداران نمونه تجليل مي شوند.

کتابداران کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان مورد تقدیر قرار گرفتند

همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی،کتابداران کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان مورد تقدیر قرار گرفتند.

کتابداران نمونه کتابخانه های مساجد لرستان تجلیل می شود

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان، با اشاره به فعالیت ۱۰۰ کتابخانه مسجد در استان، گفت: به مناسبت هفته کتاب کتابداران نمونه تجلیل می شوند.

آئین تجلیل از کتابداران نمونه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل برگزار شد

آئین تجلیل از کتابداران نمونه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل در آستانه هفته کتاب و کتابخوانی با حضور معاون آموزش و پژوهش ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور در مصلی امام خمینی (ره) برگزار شد.

فعالين كتابخانه اي كانون شهيد گرائيلي خرماكلا در جشنواره «يار مهربان» تجليل شدند

اعضاي فعال كتابخانه كانون فرهنگي هنري شهيد گرائيلي روستاي خرماكلا شهرستان قائمشهر همزمان با دهه ولايت در جشنواره«يارمهربان» معرفي و مورد تجليل قرار گرفتند.
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۳ کتابدار از ۷۱۸۲ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۵۷۱۵۸۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۰ کتابخانه درجه یک و ۳۱۱ کتابخانه درجه دو و ۸۳۸ کتابخانه درجه سه و ۱۹۳۷ کتابخانه درجه چهار و ۳۸۹۶ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۳۸۸ کتابخانه شهری و ۲۷۹۴ کتابخانه روستایی است و ۷۱۷۶۴۱ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۸۵۱۲۷ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۴۰۷ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۴۲۱ کتابخانه شهری و ۲۹۸۶ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۲۵۹۳۹۶ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -