آموزش نرم افزار مهر مساجد در کتابخانه های مساجد مورد توجه باشد

مدیر مسئول کانون فرهنگی و هنری معراج جوجاده ارطه گفت: استقبال خوبی از کتابخانه این کانون می شود که تقاضای آموزش نرم افزار مهر مساجد از نیازهای مهم، محسوب می شود.

آموزش رایت فایل های ISO با نرم افزار Nero

رایت فایل های ISO با نرم افزار Nero

برگزاری آموزش کتابداری و آموزش نرم افزار کتابخانه ای در دهه ولایت استان گیلان

یک دوره آموزش کتابداری دردهه ولایت برگزار ودرآن ازکانونهای که متقاضی مجوزکتابخانه ای بودند دعوت بعمل آمد تا کتابداران خود را جهت آموزش به این دوره معرفی نمایند

نرم افزار مهر در کتابخانه مساجد اردبیل راه اندازی می شود/ آغاز به کار کتابخانه تخصصی رسانه

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل از راه اندازی نرم افزار مهر در کتابخانه مساجد استان در سال جاری خبر داد.

دوره آموزشی ویژه کتابداران کانون‌های مساجد خراسان‌شمالی برگزار شد

 دوره آموزشی ویژه کتابداران کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی در حاشیه هشتمین نمایشگاه کتاب استان در بجنورد برگزار شد.

دوره آموزشی کتابداران کانون‌های مساجد خراسان‌شمالی برگزار می‌شود

دوره آموزشی کتابداران کانون‌های مساجد خراسان‌شمالی برگزار می‌شود به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کانون های مساجد خراسان شمالی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی از برگزاری دوره آموزشی کتابداران کانون های مساجد استان خبر داد.   هاشم شیرازیان گفت: این دوره با هدف ارتقا سطح آگاهی کتابداران مساجد و آشنایی آنان با شیوه های نوین و نرم افزار کتابداری مهر مساجد برگزار می شود.

استفاده رایگان بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب از نخستین نرم‌افزار کتابخوان اندروید

مدیرکل کتابخانه‌های مساجد کشور از استفاده عموم بازدیدکنندگان از نخستین نرم‌افزار کتابخوان نسخه اندروید ویژه کتابخانه‌های مساجد به صورت رایگان در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خبر داد.

دانلود نرم افزار SQL SERVER 2005

آموزش تصویری نصب نرم‌افزار مدیریت کتابخانه مهر مساجد 2

با عنایت به درخواست‌های مکرر کاربران و کتابداران محترم کتابخانه‌های مساجد کشور، بعد از قرار دادن نرم‌افزار مهر مساجد در سایت اداره کل کتابخانه‌ها، بخش پشتیبانی این اداره کل اقدام به انتشار فایل‌های آموزش تصویری نصب نرم‌افزار نموده است.

دانلود نرم افزار مدیریت کتابخانه مهــــر مساجد 2

امکان دانلود نرم افزار «مهر مسجد» فراهم می شود

به گزارش خبرگزاری شبستان، نرم افزار افزارهای کتابخانه ای مهر مسجد که توسط ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور تهیه شده است از این پس به صورت رایگان در اختیار کتابخانه ها و اعضای این سایت قرار می گیرد.

تجهیز ۲۴ کتابخانه مساجد خراسان شمالی به نرم افزار «مهر مسجد»

هاشم شیرازیان، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری استان خراسان شمالی از وجود بیش از 200 کتابخانه باز و مخزن دار در مساجد استان خراسان شمالی خبر داد و به خبرنگار شبستان گفت: در حال حاضر 265 کانون در شهرها و روستاهای سطح استان در حال فعالیت است که 145 کتابخانه مخزن دار و 66 کتابخانه باز در آن ها وجود دارد.   وی با اشاره به فعالیت یک کانون تخصصی کتابخانه ای و یک مرکز کتابخانه دیجیتال در استان اظهار کرد: در طی دو سال اخیر 24 کتابخانه در کانون های استان به نرم افزار مهر مساجد مجهز شدند.
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۳ کتابدار از ۷۱۸۲ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۵۷۱۵۸۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۰ کتابخانه درجه یک و ۳۱۱ کتابخانه درجه دو و ۸۳۸ کتابخانه درجه سه و ۱۹۳۷ کتابخانه درجه چهار و ۳۸۹۶ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۳۸۸ کتابخانه شهری و ۲۷۹۴ کتابخانه روستایی است و ۷۱۷۶۴۱ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۸۵۱۲۷ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۴۰۷ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۴۲۱ کتابخانه شهری و ۲۹۸۶ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۲۵۹۳۹۶ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -