برگزاری دوره آموزشی «مهر مسجد» برای كتابداران مساجد لرستان

گروه اندیشه: مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی-هنری مساجد لرستان از برگزاری دوره آموزشی نرم‌افزار «مهر مسجد» برای کتابداران کتابخانه‌های کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد لرستان خبر داد. به گزارش خبرگزاری قرآنی ایران(ایکنا) شعبه لرستان، حجت‌الاسلام سید علی موسوی، مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد لرستان امروز شنبه، 25 آذر از برگزاری دوره آموزشی نرم‌افزار «مهر مسجد» برای کتابداران کتابخانه‌های کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد لرستان خبر داد و گفت: در این دوره آموزشی کتابداران کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد لرستان در خصوص نحوه نصب نرم‌افزارهای کتابخانه‌ای آموزش می‌بینند.
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۰ کتابدار از ۷۳۴۰ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۹۲۷۵۲۵ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۵ کتابخانه درجه یک و ۳۱۶ کتابخانه درجه دو و ۸۵۴ کتابخانه درجه سه و ۱۹۸۵ کتابخانه درجه چهار و ۳۹۸۰ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۴۹۰ کتابخانه شهری و ۲۸۵۰ کتابخانه روستایی است و ۷۳۶۶۸۷ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۳۱۴۱۸۸ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۶۳۱ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۵۱۵ کتابخانه شهری و ۳۱۱۶ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۳۶۰۲۵۴ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی

- -