سرانه كتابخانه هاي مساجد با توجه به رتبه بندي كانون ها واريز مي شود

كارشناس اداري و مالي دبيرخانه كانون هاي فرهنگي هنري مساجد مازندران گفت: كانون هاي فرهنگي هنري برخوردار از كتابخانه مساجد، در سه درجه يك تا سه به ترتيب از ۳۰۰تا ۱۰۰هزار تومان كمك هزينه دريافت مي كنند.

همزمان با ایام دهه فجر اختصاص ۶۰ میلیون ریال به کتابخانه های مجوز دار استان همدان

مدیر دبیرخانه کانونهای فرهنگی و هنری مساجد استان همدان، از اختصاص ۶۰ میلیون ریال به کتابخانه های مجوز دار این استان همزمان با دهه فجر خبر داد.

توزیع سرانه حمایتی کتابخانه‎‎های مساجد به‌زودی

مدیر کل کتابخانه‌های کانون‌های فرهنگی - هنری مساجد کشور از توزیع سرانه حمایتی کتابخانه‌های مساجد در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

واریز سرانه ۱۴۰۰ کتابخانه‌ در هفته آینده/ معرفی ۱۰ روستای دوستدار کتاب

مدیرکل کتابخانه های مساجد کشور از واریز سرانه کتابخانه های دارای مجوز مساجد کشور در هفته آینده خبر داد و گفت: هزار و ۴۰۰ کتابخانه بر اساس درجه بندی، سرانه دریافت می کنند.

واریز سرانه کتابخانه های مساجد تا پایان سال جاری

معاون فرهنگی هنری ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور از واریز سرانه کتابخانه های مساجد تا پایان امسال خبر داد.

اختصاص 60 میلیون ریال به کتابخانه های مساجد همدان

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان همدان، از اختصاص 60 میلیون ریال به 48 کتابخانه مجوز دار کانون های مساجد این استان خبر داد.

واریز سرانه کتابخانه های مساجد آذربایجان شرقی

خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان آذربایجان شرقی از واریز سرانه کتابخانه و قرائت‌خانه های مساجد این استان خبر داد.

اعطای سرانه نقدی به کتابخانه‌های مساجد/اهدای سالانه۴۰میلیاردریال کتاب

خبرگزاری شبستان:معاون فرهنگی وهنری ستادعالی کانون‌های مساجد ازاعطای سرانه نقدی به کتابخانه‌های مساجد برای نخستین بار خبر داد وگفت:سالانه باحمایت وزارت ارشاد۴۰۰میلیارد ریال کتاب به کتابخانه‌های مساجداهدا می شود.
۱
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۳ کتابدار از ۷۱۸۲ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۵۷۱۵۸۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۰ کتابخانه درجه یک و ۳۱۱ کتابخانه درجه دو و ۸۳۸ کتابخانه درجه سه و ۱۹۳۷ کتابخانه درجه چهار و ۳۸۹۶ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۳۸۸ کتابخانه شهری و ۲۷۹۴ کتابخانه روستایی است و ۷۱۷۶۴۱ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۸۵۱۲۷ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۴۰۷ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۴۲۱ کتابخانه شهری و ۲۹۸۶ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۲۵۹۳۹۶ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -