کاروان کتابخوانی سیّار روستایی، کانون های فرهنگی هنری ساوجبلاغ به روستای عباس آباد کوچک رسید

مسئول امور کانون های فرهنگی هنری مساجد اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان ساوجبلاغ از راه اندازی کتابخانه سیار روستایی کانون های فرهنگی هنری در روستاهای شهرستان ساوجبلاغ خبر داد.

همزمان با اعتکاف؛کتابخانه سیار در مساجد اردبیل دایر می شود

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: همزمان با اجرای مراسم اعتکاف کتابخانه سیار در مساجد شهر اردبیل دایر خواهد شد.

کتابخانه سیار کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد ایلام دایر می‌شود

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام از دایر شدن کتابخانه سیار کانون‌های مساجد در راستای توسعه و ترویج فرهنگ مطالعه و کتاب‌خوانی خبر داد.

اجرای طرح کتابخانه‌های سیار در مساجد استان قم

مسئول امور مساجد اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم از برنامه‌های این سازمان در هفته زن و همچنین اجرای کتابخانه‌های سیار در مساجد استان قم در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی در سال جدید خبر داد.

کتابخانه سیار گردشگری و مذهبی در ایلام دایر می‌شود

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام، گفت: این نهاد آمادگی دارد که همزمان با ایام نوروز سال جاری کتابخانه سیار در خصوص ترویج فرهنگی کتاب‌خوانی و گردشگری در استان راه‌اندازی کند.

راه اندازی کتابخانه سیار در قوچان در دستور کار قرار گرفته است

رئیس اداره ارشاد اسلامی قوچان گفت: راه اندازی کتابخانه سیار در قوچان در دستور کار قرار گرفته است.
۱
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۳ کتابدار از ۷۱۸۲ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۵۷۱۵۸۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۰ کتابخانه درجه یک و ۳۱۱ کتابخانه درجه دو و ۸۳۸ کتابخانه درجه سه و ۱۹۳۷ کتابخانه درجه چهار و ۳۸۹۶ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۳۸۸ کتابخانه شهری و ۲۷۹۴ کتابخانه روستایی است و ۷۱۷۶۴۱ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۸۵۱۲۷ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۴۰۷ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۴۲۱ کتابخانه شهری و ۲۹۸۶ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۲۵۹۳۹۶ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -