دوره آموزشی کتابداران شهرستان های کهگیلویه، چرام و لنده برگزار شد

دوره آموزشی کتابداران شهرستان های کهگیلویه، چرام و لنده در مجتمع فرهنگی دهدشت برگزار شد.

دوره آموزشی کتابداران شهرستان های کهگیلویه، چرام و لنده

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد، گفت: دوره آموزشی کتابداران شهرستان های کهگیلویه، چرام و لنده با حضور ۲۰ کتابدار در دهدشت برگزار می شود.

فعالیت ٢٨٥ کتابخانه در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان همدان

مدیر دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان همدان از فعالیت ٢٨٥ کتابخانه در کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان خبر داد .

برگزاری دوره آموزشی کتابداری ویژه کتابداران کانون های مساجد استان همدان

دوره آموزشی ویژه کتابداران کانون های فرهنگی هنری مساجد استان همدان امروز (۱۵ مهر) در کانون امام علی (ع) برگزار شد.

دوره آموزشی کتابداران کتابخانه های مساجد در شهرکرد برگزار شد

همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس دوره آموزشی کتابداران کتابخانه های مساجد چهارمحال و بختیاری با رویکرد آموزش تخصصی نرم افزار «مهر مساجد» در دانشگاه پیام نور شهرکرد برگزار شد.

کتابخانه های کانون های مساجد باید رونق یابند

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان غربی گفت: باید از پتانسیل های کانون ها در راستای رونق کتابخانه های مساجد بهره گیریم تا دوست داران کتاب به راحتی بتوانند به کتاب مورد علاقه خود در مساجد دست یابند.

آموزش تخصصی کتابداران مساجد گیلان

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد گیلان از برگزاری دوره آموزش کتابداران استان خبر داد

دوره آموزشی ویژه کتابداران کانون‌های مساجد مرکزی کلید خورد

دوره آموزشی ویژه کتابداران کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی با حضور یکصد نفر از خواهران و برادران کتابدار برتر مساجد استان مرکزی امروز(۱۵ اردیبهشت) برگزار می شود.

دوره آموزشی کتابداران کانون های مساجد+ تصاویر

اردوی آموزشی ویژه کتابداران کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی با حضور امام جمعه شهر آشخانه  در محل روستای گردشگری "درکش" از توابع شهرستان مانه و سملقان برگزار شد.

50 نفر از كتابداران مساجد خراسان شمالي در كارگاه آموزشي شركت كردند

مسئول دبيرخانه كانون هاي فرهنگي هنري مساجد خراسان شمالي گفت: 50 نفر از كتابداران استان در كارگاه آموزشي در منطقه دركش مانه وسملقان شركت كردند.

کتابداران کانون های مساجد خراسان شمالی با اصول کتابداری آشنا شدند

دوره آموزشی کتابداران کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی امروز نهم اردیبهشت ماه در منطقه توریستی و گردشگری درکش مانه و سملقان برگزار شد.

مساجد ظرفیت عظیمی جهت فعالیت های فرهنگی و کتابخانه ایی است

مدیرکل کتابخانه‌های ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشوربا اشاره به فعالیت ۸۰ هزار مسجد در سطح کشور افزود: فضای موجود در مساجد، مهدیه‌ها، حسینیه‌ها، امامزادگان و بقاع متبرکه ظرفیت عظیمی جهت فعالیت‌های فرهنگی و کتابخانه‌ایی است
تا این لحظه تعداد ۶۱۰۹ کتابدار از ۶۴۱۰ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۷۱۰۹۷۶۰ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۱۷۶ کتابخانه درجه یک و ۲۸۵ کتابخانه درجه دو و ۷۶۹ کتابخانه درجه سه و ۱۷۹۴ کتابخانه درجه چهار و ۳۳۸۶ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۱۱۷ کتابخانه شهری و ۲۲۹۳ کتابخانه روستایی است و ۶۸۲۳۸۴ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۱۴۳۱۲۴ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۵۳۰ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۴۰۱ کتابخانه شهری و ۳۱۲۹ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۳۲۸۹۹۴ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

کدام دسته از کتاب های آموزشی زیر مورد نیاز کتابخانه شماست؟
کتاب های متوسطه
کتاب های دانشگاهی

 

مسابقات کتابخوانی- -