فراخوان مسابقه «نظام نامه جامع کتابخانه های مساجد کشور»/ ۳۰ بهمن آخرین مهلت ارسال پاسخ نامه

کتابداران کتابخانه های مساجد سراسر کشور، باید پاسخ سئوالات را تا (۳۰ بهمن) به صورت یک عدد ۱۰ رقمی به سامانه پیامک ۱۰۰۰۸۹۴۰۸۳۱ ارسال کنند.

تمدید مسابقه کتابخوانی نظام نامه جامع کتابخانه های مساجد کشور تا دهه مبارک فجر

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد استان کرمانشاه، از تمدید دو ماهه مسابقه کتابخوانی نظام نامه جامع کتابخانه های مساجد کشور با توجه به استقبال گسترده و تماس های مکرر کتابداران استان های مختلف خبر داد.

فراخوان مسابقه کتابخوانی «نظامنامه کتابخانه های مساجد» در آذربایجان شرقی

مسابقه کتابخوانی «نظام ‌نامه جامع کتابخانه ‌های مساجد» ویژه کتابداران کتابخانه‌های مساجد برگزار می شود.

كتابداران مازني در مسابقه کتابخوانی «نظام نامه جامع کتابخانه های مساجد کشور» شركت مي كنند

مسئول ستادهماهنگي و نظارت بركانون هاي فرهنگي هنري مساجد مازندران گفت: كتابداران كتابخانه هاي مساجد مازندران آذرماه جاري در مسابقه کتابخوانی «نظام نامه جامع کتابخانه های مساجد کشور» به ميزباني استان كرمانشاه شركت مي كنند.

برگزاری مسابقه کتابخوانی از کتاب "نظام نامه جامع کتابخانه های مساجد کشور"

مسابقه کتابخوانی از کتاب "نظام نامه جامع کتابخانه های مساجد کشور" ویژه کتابداران کتابخانه های مساجد کشور به همت دبیرخانه کانون های مساجد کرمانشاه برگزار می شود.

برگزاری مسابقه کتابخوانی نظام نامه جامع کتابخانه های مساجد کشور

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمانشاه، گفت: این مسابقه با هدف آشنایی کتابداران کتابخانه های مساجد با اصول و مبانی علمی کتابداری برگزار می شود.

استفاده رایگان بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب از نخستین نرم‌افزار کتابخوان اندروید

مدیرکل کتابخانه‌های مساجد کشور از استفاده عموم بازدیدکنندگان از نخستین نرم‌افزار کتابخوان نسخه اندروید ویژه کتابخانه‌های مساجد به صورت رایگان در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خبر داد.

نظام نامه جامع کتابخانه های مساجد کشور

عنوان: نظام نامه جامع کتابخانه های مساجد نویسنده: ابوالفضل هاشمی - دکتر عباس گیلوری نوع: کلیات         تعداد صفحات : 327 

«نظام نامه جامع مساجد» نمونه تحقق طرح ساماندهی کتابخانه های مساجد است

مدیرکل کتابخانه‌های مساجد کشور در گفتگو با هنرنیوز؛ «نظام نامه جامع مساجد» نمونه تحقق طرح ساماندهی کتابخانه های مساجد است ابوالفضل هاشمی مدیرکل کتابخانه‌های مساجد کشور درباره فعالیت ستاد عالی کانون‌های مساجد گفت: تدوین «نظام نامه جامع مساجد» گردآوری و تنظیم تمامی آیین نامه‌های اجرایی و تمامی کارهایی که کتابدار می تواند در کتابخانه مسجد انجام بدهد در یک کتاب مستقل است که راهکار به‌جا و مطلوبیست و راهنمای خوبی برای کتابداران است و پس از انتشار بر اساس بازخوردها متوجه شدیم که این کتاب برای آنها مفید بوده است

نظام نامه جامع کتابخانه های مساجد کشور

نظام نامه جامع کتابخانه های مساجد کشور نوشته 'سید ابوالفضل هاشمی' و 'عباس گیلوری' به همت ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد منتشر شده است.

نظام نامه جامع کتابخانه های مساجد

عنوان: نظام نامه جامع کتابخانه های مساجد نویسنده: ابوالفضل هاشمی - دکتر عباس گیلوری نوع: کلیات      تعداد صفحات : 327  حجم فایل: 6.13 MB: دانلود

نظام نامه جامع کتابخانه های مساجد کشور منتشر شد

نظام نامه جامع کتابخانه های مساجد کشور نوشته 'سید ابوالفضل هاشمی' و 'عباس گیلوری' به همت ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد منتشر شد. به گزارش روز سه شنبه خبرنگار معارف ایرنا، در پیشگفتار این کتاب به نقل از حجت الاسلام و المسلمین 'حمیدرضا ارباب سلیمانی' دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور آمده است: این نظام نامه همه اصول و قوانینی را در بر دارد که برای گردآوری، سازماندهی، مدیریت، برنامه ریزی و ارایه انواع مختلف خدمات کتابخانه ای و تولید انواع پایگاه های اطلاعاتی در کتابخانه های مساجد ضروری است.
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۳ کتابدار از ۷۱۸۲ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۵۷۱۵۸۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۰ کتابخانه درجه یک و ۳۱۱ کتابخانه درجه دو و ۸۳۸ کتابخانه درجه سه و ۱۹۳۷ کتابخانه درجه چهار و ۳۸۹۶ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۳۸۸ کتابخانه شهری و ۲۷۹۴ کتابخانه روستایی است و ۷۱۷۶۴۱ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۸۵۱۲۷ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۴۰۷ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۴۲۱ کتابخانه شهری و ۲۹۸۶ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۲۵۹۳۹۶ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -