۴۸۸ هزار عنوان کتاب در کانون های مساجد کردستان/۳۳ هزار نفر عضو کانون های مساجد هستند

مسئول دبیرخانه هیئت نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد کردستان از عضویت ۳۳ هزار نفر در کانون های مساجد استان خبر داد و گفت: ۴۸۸ هزار عنوان کتاب در ۴۶۷ کانون مساجد استان موجود است.

نشست توجیهی آموزشی کتابداران کانون های مساجد کردستان برگزار شد

نشست توجیهی آموزشی کتابداران کتابخانه های کانون های فرهنگی هنری مساجد کردستان صبح امروز (۱دی) در سالن کنفرانس مجتمع فجر سنندج برگزار شد.

خیرین می توانند در توسعه کتابخانه کانون های مساجد همکاری می کنند

معاون اداری مالی دبیرخانه هیئت نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد کردستان از مدیران مسئول کانون های مساجد استان خواست از توان خیرین برای توسعه کتابخانه های مساجد بهره بگیرند.

کتابخانه کانون های مساجد میراث دار فرهنگ کتابخوانی/۳۷۰هزار جلد کتاب در کانون های مساجد کردستان

دنیای بزرگ و شگفت انگیز کتاب و کتابخوانی به گروه و یا فرد خاصی تعلق ندارد و در این میان کتابخانه های کانون های مساجد ظرفیت عظیمی در ترویج فرهنگ کتابخوانی به شمار می رود.

۱۰ کانون و کتابخانه در روستاهای کردستان افتتاح می شود

مسئول دبیرخانه هیئت نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد کردستان با اعلام برنامه های هفته کتاب، از افتتاح ۱۰ کانون تازه تاسیس در سطح روستاهای استان خبر داد.

کتابخوانی از شیوه‌های ارتقای سطح فرهنگی جامعه است

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: طرح کتابخانه‌های شبستان مساجد می‌تواند در توسعه فرهنگ کتابخوانی موثر باشد.

کتاب درمانی نیاز جامعه امروز ماست

مسئول دبیرخانه کانونهای فرهنگی وهنری مساجد کردستان با تاکید بر اهمیت کتابخوانی و با نگاهی به وضعیت کتاب و کتابخوانی دراستان، کتاب درمانی را نیاز جامعه امروز عنوان کرد.

۲۱ کانون های فرهنگی و هنری دهگلان تجهیزات کتابخانه ای دریافت کردند

مسئول دبیرخانه هیئت نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد کردستان از اهدای تجهیزات کتابخانه ای به ۲۱ کانون های فرهنگی و هنری مساجد دهگلان در سال جاری خبر داد.

کتابخانه ها و کانون های فرهنگی هنری مساجد بیجار تجهیز شدند

مسئول دبیرخانه هیئت نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد کردستان از تجهیز کانون های مساجد بیجار به تجهیزات کتابخانه ای خبر داد.

۳۶ کتابخانه در کانون مساجد شهرستان دهگلان فعال هستند

فرماندار شهرستان دهگلان گفت: ۲۹ کتابخانه در کانون مساجد روستایی و ۷ کتابخانه در کانون مساجد شهری دهگلان فعال شدند و به علاقه‌مندان خدمات ارائه می‌کنند.

نرم افزار کتابخانه ای مهر مساجد 2 به کتابداران مساجد کردستان آموزش داده شد

کتابداران مساجد کردستان امروز پنجشنبه با حضور در دوره آموزشی نحوه استفاده از نرم افزار کتابخانه مهر مساجد 2 را آموختند.

۳۷ کتابخانه کانون مساجد کردستان مجوز فعالیت عمومی دارند

مسئول دبیرخانه هیئت نظارت بر کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کردستان با بیان اینکه در حال حاضر ۳۷ کتابخانه کانون مساجد استان مجوز کتابخانه عمومی دارند گفت: تجهیز این کتابخانه‌ها به تازه‌های نشر در دستور کار است.
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۱ کتابدار از ۷۳۴۳ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۹۳۸۴۲۵ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۵ کتابخانه درجه یک و ۳۱۶ کتابخانه درجه دو و ۸۵۶ کتابخانه درجه سه و ۱۹۸۵ کتابخانه درجه چهار و ۳۹۸۱ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۴۹۴ کتابخانه شهری و ۲۸۴۹ کتابخانه روستایی است و ۷۳۷۰۳۷ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۳۱۴۵۰۸ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۶۳۳ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۵۱۷ کتابخانه شهری و ۳۱۱۶ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۳۶۰۲۵۴ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی

- -