گردهمایی آموزشی کتابداران کانون های مساجد کردستان

گردهمایی آموزشی کتابداران کانون های مساجد کردستان، صبح امروز (29 آبان) با حضور 30 نفر از کتابداران در سالن کنفرانس مجتمع فجر سنندج برگزار شد.

همزمان با هفته کتاب؛ برگزاری گردهمایی آموزشی کتابداران کانون های مساجد کردستان

مسئول دبیرخانه هیئت نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد کردستان از برگزاری گردهمایی آموزشی کتابداران کانون های مساجد استان همزمان با هفته کتاب در سنندج خبر داد.

فراخوان مسابقه کتابخوانی من زنده ام در کانون های مساجد کردستان اعلام شد

مسئول دبیرخانه امور مساجد کردستان از اعلام فراخوان مسابقه کتابخوانی من زنده ام مزین به تمجید و تقریظ ویژه از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در بین موسسات فرهنگی و کانون های مساجد استان خبر داد.

صدور مجوز ایجاد 15 کتابخانه عمومی در مساجد کردستان

15 کتابخانه عمومی در مساجد کردستان راه اندازی می شود.

تعداد کتابخانه های عمومی مساجد کردستان به 37 باب رسید

مسئول دبیرخانه هیئت نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد کردستان از اعطای 15 مجوز جدید کتابخانه عمومی به مساجد استان خبر داد و گفت: با اعطای این مجوزها تعداد کتابخانه های عمومی مساجد به 37 باب رسید.

دبیرخانه کانون‌های مساجد برای تفکیک کتابخانه مساجد تسهیلات پرداخت می‌کند

مسئول دبیرخانه هیئت نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد کردستان گفت: ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد به منظور گسترش فعالیت‌های کتابخانه‌های مساجد تسهیلات و اعتباراتی برای تفکیک کتابخانه‌ها از کانون‌های مساجد در نظر گرفته است.

کتابخانه‌های مساجد؛ اصلی‌ترین ابزار توسعه فرهنگی و دینی در جوامع

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سنندج گفت: کتابخانه‌های مساجد یکی از ابزار‌های اصلی توسعه فرهنگی و دینی در جوامع کنونی است.

صدور 14 مجوز کتابخانه به کانون های فرهنگی و هنری مساجد کردستان

ایجاد و راه‌اندازی 4 مرکز دیجیتال، تخصصی کردن 2 کانون فعال، اضافه کردن 4 خانه نور و راه‌اندازی کانون مصلی در استان، کمک به راه‌اندازی سه کانون دانشگاهی ,کمک به راه‌اندازی هفت کتابخانه‌ مخزن دار و مشارکت در اجرای طرح 1448 به تعداد 37 کلاس از دیگر سرفصل‌ها کاری این دبیرخانه است.

توزیع کتاب و تجهیزات کتابخانه ای در بین ۳۶ کانون مساجد کردستان

خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه هیئت نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد کردستان از توزیع کتاب و تجهیزات کتابخانه ای در بین ۳۶ کانون های تازه تاسیس در مساجد استان همزمان با گرامیداشت ۱۸ اسفند خبر داد.

کارگاه آموزشی ویژه کتابداران کانون های مساجد کردستان برگزار شد

سنندج - ایرنا - کارگاه آموزش کتابداران کانون های فرهنگی و هنری مساجد کردستان روز سه شنبه با حضور بیش از 50 مدیر مسوول و کتابدار در مجتمع فرهنگی و هنری فجر سنندج برگزارشد.

315 کتابخانه در مساجد کردستان وجود دارد

مسئول کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کردستان با اشاره به اهمیت فرهنگ مطالعه در تمامی نقاط اظهار کرد: در حال حاضر در 315 مسجد استان به منظور تامین منابع کتاب مورد نیاز، کتابخانه وجود دارد.

5000 هزار جلد کتاب به کانون هاي مساجد کردستان اهدا شد

سنندج - خبرگزاری مهر: مسئول کانون مساجد استان کردستان از اهدای 5 هزار جلد کتاب به کانون‌های کتابخانه در مساجد خبر داد.
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۳ کتابدار از ۷۱۸۲ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۵۷۱۵۸۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۰ کتابخانه درجه یک و ۳۱۱ کتابخانه درجه دو و ۸۳۸ کتابخانه درجه سه و ۱۹۳۷ کتابخانه درجه چهار و ۳۸۹۶ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۳۸۸ کتابخانه شهری و ۲۷۹۴ کتابخانه روستایی است و ۷۱۷۶۴۱ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۸۵۱۲۷ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۴۰۸ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۴۲۱ کتابخانه شهری و ۲۹۸۷ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۲۵۹۵۴۶ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -