بیش از 7 هزار جلد کتاب در کانون های مساجد کردستان توزیع می شود

کانون های مساجد: مسئول دبیرخانه کانون های مساجد کردستان از توزیع بیش از 7 هزار جلد کتاب همزمان با هفته کتاب در کانون های این استان خبر داد. کامل گلباغی، مسئول دبیرخانه کانون های مساجد استان کردستان پیرامون برنامه های هفته کتاب این دبیرخانه به خبرنگار شبستان گفت: همزمان با هفته کتاب بیش از هفت هزار جلد کتاب با 194 عنوان بین 38 کانون فرهنگی هنری توزیع می شود.

تقدير از كتابداران نمونه كانون‌هاي مساجد كردستان

خبرگزاري فارس: مسئول دبيرخانه امور مساجد كردستان گفت: به مناسبت هفته كتاب و كتابخواني از كتابداران نمونه كانون‌هاي فرهنگي ـ هنري مساجد كردستان تقدير مي‌شود. كامل گلباغي امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در سنندج با اشاره به برنامه‌هاي هفته كتاب و كتابخواني اظهار داشت: به منظور گسترش فرهنگ كتابخواني در بين اعضاي كانون‌هاي فرهنگي ـ هنري مساجد استان ستادي در دبيرخانه استان تشكيل شده كه برنامه‌هاي متنوعي را در اين هفته اجرا مي‌كند.

هماهنگي براي تجهيز کتابخانه مساجد دهگلان صورت گرفت

سرپرست کانون فرهنگي تبليغات اسلامي دهگلان گفت: هماهنگي و همکاري براي تجهيز چند کتابخانه در مساجد اين شهرستان ازسوي اداره کل تبليغات اسلامي استان کردستان صورت گرفت .

بیش از 13000 جلد کتاب به کتابخانه کانون های مساجد کردستان اهدا شد

خبرگزاری فارس: مسئول دبیرخانه هئیت نظارت برکانون های فرهنگی هنری مساجد کردستان گفت: بیش از 13000 هزار جلد کتاب به کتابخانه کانون های مساجد سطح استان کردستان اهدا شده است. به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، کامل گلباغی امروز در اداره ارشاد اسلامی کردستان افزود: به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی بیش از 13000 جلد کتاب به کتابخانه کانون های مساجد استان اهداء شده که از این تعداد چندین جلد نیز در بین کتابخانه های مدارس استان توزیع شده است.
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۳ کتابدار از ۷۱۸۲ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۵۷۱۵۸۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۰ کتابخانه درجه یک و ۳۱۱ کتابخانه درجه دو و ۸۳۸ کتابخانه درجه سه و ۱۹۳۷ کتابخانه درجه چهار و ۳۸۹۶ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۳۸۸ کتابخانه شهری و ۲۷۹۴ کتابخانه روستایی است و ۷۱۷۶۴۱ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۸۵۱۲۷ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۴۰۸ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۴۲۱ کتابخانه شهری و ۲۹۸۷ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۲۵۹۵۴۶ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -