فعالیت ۵۸۴ کتابخانه در کانون‌های فرهنگی مساجد سیستان و بلوچستان

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد سیستان و بلوچستان گفت: در حال حاضر ۵۸۴ باب کتابخانه باز و مخزن‌دار در کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد سطح استان فعال است.

۱۶۵ کتابخانه باز در مساجد خراسان شمالی وجود دارد

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی گفت: ۱۶۵ کتابخانه باز در مساجد استان وجود دارد.

فعالیت 68 کتابخانه باز در کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان گلستان

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد استان گلستان از فعالیت 68 کتابخانه باز در سطح استان خبر داد و گفت: در مجموع 252 هزار و 811 عنوان کتاب در کتابخانه ها موجود است.

پنجمین کنگره «فرهنگ و هنرِ روستا و عشایر» طرح کتابخانه باز مساجد حاصل ایده جوان روستایی است

دبیرستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: طرح تاسیس کتابخانه باز مساجد حاصل ایده یک عضو جوان کانون فرهنگی هنری روستایی است که یک ایده ملی شد.

معاون کانون‌های مساجد در صحنه:بیش از ۵۰۰۰ کتابخانه در مساجد روستایی سراسر کشور تاسیس شد

معاون اداری مالی ستاد عالی کانون‌های مساجد کشور گفت: بیش از ۵۰۰۰ کتابخانه باز در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور فعال است.

فعالیت بیش از 70 کتابخانه باز در مساجد چهارمحال و بختیاری

مسئول کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد چهارمحال و بختیاری از فعالیت 76 کتابخانه باز در مساجد استان خبر داد.

راه‌اندازی 228 کتابخانه در کانون‌های مساجد جنوب کرمان

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد جنوب کرمان از تاسیس 176 کتابخانه باز و 52 کتابخانه مخزن‌دار در کانون‌های مساجد جنوب کرمان خبر داد.  

ثبت ۳۲ کتابخانه باز جدید در کانون های مساجد خراسان شمالی

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی، از ثبت ۳۲ کتابخانه باز جدید  در کانون های مساجد استان خبر داد.

فعالیت 169 کتابخانه باز و 254 کتابخانه مخزن دار درکانون های استان یزد

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان یزد با اشاره به فعالیت 677 باب کانون فرهنگی و هنری در مساجد استان گفت: از این تعداد 169 کانون دارای کتابخانه باز و 254 کانون دارای کتابخانه مخزن دار می باشند.

افتتاح کتابخانه باز امام رضا (علیه السلام) در حرم بی بی خاتونین(س)

حجت الاسلام ناصر مصباح نژاد، امام جمعه مارگون امروز (21 مرداد) در نشست شورای فرهنگ عمومی این شهر با ابراز خرسندی از برگزاری آیین استقبال نمادین استقبال از کاروان امام رضا(ع)، از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بویراحمد تشکر کرد.

فعالیت 700 کتابخانه در مساجد

به گزارش جام‌جم، روز گذشته جواد گلی، قائم‌مقام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و دبیر هیات نظارت بر کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان تهران در جمع خبرنگاران از فعالیت 700 کتابخانه مسجد در استان تهران سخن گفت که به گفته او 394 کتابخانه مخزن‌دار و 300 کتابخانه باز را شامل می‌شود.

توزیع ۸ هزار جلد کتاب در میان مساجد شهرستان گچساران

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران از توزیع ۸ هزار جلد کتاب در میان مساجد این شهرستان در سال گذشته در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی خبر داد.
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۳ کتابدار از ۷۱۸۲ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۵۷۱۵۸۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۰ کتابخانه درجه یک و ۳۱۱ کتابخانه درجه دو و ۸۳۸ کتابخانه درجه سه و ۱۹۳۷ کتابخانه درجه چهار و ۳۸۹۶ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۳۸۸ کتابخانه شهری و ۲۷۹۴ کتابخانه روستایی است و ۷۱۷۶۴۱ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۸۵۱۲۷ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۴۰۷ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۴۲۱ کتابخانه شهری و ۲۹۸۶ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۲۵۹۳۹۶ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -