به مناسبت هفته بسیج: نمایشگاه کتاب کانون فرهنگی و هنری شهید نوربخش بیرجند گشایش یافت

نمایشگاه کتاب به مناسبت هفته بسیج در کانون فرهنگی و هنری شهید نوربخش مسجد مرتضوی شهرستان بیرجند گشایش یافت.

کتابداران کانون های مساجد کرمانشاه در نمایشگاه کتاب تجلیل می شوند

دبیرخانه کانون های مساجد استان کرمانشاه همزمان با هفته کتاب و برپایی دوازدهمین نمایشگاه سراسری کتاب در کرمانشاه، از ۲۰ کتابدار فعال در کتابخانه های مساجد استان تجلیل می کند.

به مناسبت هفته کتاب؛ گشایش «نمایشگاه کتاب» به همت کانون فرهنگی هنری آفرینش در گندمان

همزمان با هفته کتاب نمایشگاه کتاب با ۲۵۰ عنوان کتاب در موضوعات مختلف به همت کانون فرهنگی هنری آفرینش در مسجد الرضا (علیه السلام) گندمان افتتاح شد.

15هزار عنوان کتاب در نمایشگاه های کتاب مساجد تهران عرضه شد

رئیس دبیرخانه کانون های فرهنگی-هنری مساجداستان تهران گفت: 15هزار عنوان کتاب در 130 نمایشگاه کتاب کانون های فرهنگی، هنری مساجد استان عرضه شده است.

بر پایی نمایشگاه کتاب در کانون فرهنگی و هنری حکیم سنندج

نمایشگاه کتاب امروز(۲۵آبان ) در کانون فرهنگی و هنری حکیم در اداره کل زندان های سنندج به مناسبت هفته کتابخوانی برپا شد.

نمایشگاه کتاب دبیرخانه کانون‌های مساجد استان تهران افتتاح شد

خبرگزاری شبستان: نمایشگاه کتاب دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان تهران امروز ۲۵ آبان افتتاح شد.

۲۷ آبان ماه؛ افتتاح نمایشگاه کتاب «دروازه معرفت» در کانون فرهنگی و هنری چهارده معصوم(ع)

همزمان با هفته گرامیداشت کتاب و کتابخوانی، نمایشگاه کتاب با عنوان «دروازه معرفت» در کانون فرهنگی و هنری چهارده معصوم علیه السلام روستای قلعه خان افتتاح می شود.

برپایی نمایشگاه کتاب در کانون های فرهنگی وهنری مساجد کردستان

مسئول دبیرخانه هیات نظارت برکانون های فرهنگی وهنری مساجد کردستان از برپایی نمایشگاه کتاب در کانون های مساجد در این استان خبر داد.

اعضای کتابخانه کانون امام رضا(ع) پنبه چوله علیا ساری از نمایشگاه کتاب بازدید می کنند

بازدید اعضای کتابخانه از بیست و چهارمین نمایشگاه کتاب ساری از برنامه هفته کتابخوانی کانون فرهنگی و هنری امام رضا(علیه السلام) پنبه چوله علیا مرکز استان مازندران است.

برگزاری 130 نمایشگاه کتاب در مساجد شهری و روستایی استان تهران

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان تهران گفت: به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی 130 نمایشگاه کتاب در مساجد شهری و روستایی استان تهران برگزار می شود.

نمایشگاه کتاب «نسیم حیات» در ایلام افتتاح شد

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد ایلام از برگزاری نمایشگاه کتاب «نسیم حیات» در مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد ایلام خبر داد.

نمایشگاه قرآن و عترت در طبس خراسان جنوبی برپا می شود

مسئول نمایندگی دبیرخانه کانونهای مساجد شهرستان طبس استان خراسان جنوبی از برپایی نمایشگاه «قرآن و عترت» به همت کانون فرهنگی هنری ثارالله این شهرستان خبر داد.
تا این لحظه تعداد ۶۳۷۴ کتابدار از ۶۴۳۵ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۷۲۱۱۶۱۸ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۱۷۷ کتابخانه درجه یک و ۲۸۶ کتابخانه درجه دو و ۷۷۴ کتابخانه درجه سه و ۱۷۹۸ کتابخانه درجه چهار و ۳۴۰۰ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۱۱۶ کتابخانه شهری و ۲۳۱۹ کتابخانه روستایی است و ۶۸۵۳۱۱ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۱۴۷۰۹۵ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۵۳۴ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۴۰۲ کتابخانه شهری و ۳۱۳۲ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۳۳۰۴۹۴ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -