27 کتابخانه در کانون های فرهنگی هنری مساجد خوی فعال است

مسوول دفتر کانون های فرهنگی هنری مساجد خوی گفت: کانون های مساجد این شهر به 24 کتابخانه شهری و سه کتابخانه روستایی مجهز است و به 10 هزار و 486 عضو ثابت خدمات ارائه می کند.

عضویت 6500 نفر در 20 کتابخانه شهری و روستایی مساجد خوی

مسئول کانون های فرهنگی هنری مساجد خوی گفت: 19 کتابخانه شهری و یک کتابخانه روستایی با 6 هزار و 537 نفر عضو ثابت در 2 هزار و 355 متر مربع مساحت در سطح کانون‌های مساجد مشغول به فعالیت است.

۸۹ مسجدآذربایجان غربی مجهز به کتابخانه و سیستم رایانه‌ای هستند

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان غربی گفت: در حال حاضر ۸۹ مسجد استان آذربایجان غربی مجهز به کتابخانه و سیستم رایانه‌ای هستند.

کتابخانه های کانون های مساجد باید رونق یابند

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان غربی گفت: باید از پتانسیل های کانون ها در راستای رونق کتابخانه های مساجد بهره گیریم تا دوست داران کتاب به راحتی بتوانند به کتاب مورد علاقه خود در مساجد دست یابند.

کمک 50 میلیون ریالی به کتابخانه روستای داشخانه

مسئول ستاد کانون های فرهنگی مساجد منطقه مهاباد از کمک 50 میلیون ریالی به کتابخانه روستای داشخانه این شهرستان خبر داد.

توزیع 2 هزار جلد قرآن در مساجد مجری طرح تلاوت نور آذربایجان غربی

مسئول دبیرخانه نظارت بر کانون‌های مساجد آذربایجان غربی گفت: توزیع 2 هزار جلد قرآن در مساجد مجری طرح تلاوت نور آذربایجان غربی امسال صورت گرفت.

فعالیت 12هزار کتابخانه در مساجد کشور

مسئول کتابخانه های مساجد کشور گفت: بیش از 12 هزار کتابخانه در مساجد کشور فعالیت می کنند و در مخازن آنها افزون بر 18 میلیون جلد کتاب موجود است.

عضویت 4هزار نفر در کتابخانه‌های کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان غربی

مسئول دبیرخانه کانونهای فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان غربی از عضویت 4هزار نفر در کتابخانه‌های کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان غربی خبر داد.

تعداد اعضا کتابخانه کانون‌های مساجد آذربایجان‌غربی به ۴ هزار باب رسید

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان‌غربی گفت: هم‌اکنون کتابخانه‌های کانون‌های مساجد آذربایجان‌غربی بیش از ۴ هزار عضو دارند.

وجود 102 کتابخانه فعال در مساجد آذربایجان غربی

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان غربی از وجود 102 کتابخانه فعال در مساجد آذربایجان غربی خبر داد.

اهدای تجهیزات به کتابخانه های کانون های مساجد آذربایجان غربی

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان غربی، با اشاره به ضرورت تجهیز کتابخانه های کانون های مساجد، گفت: تجهیز کتابخانه های کانون های مساجد گامی در راستای ارتقاء فرهنگ مطالعه در جامعه می باشد.

فعالیت 141 کتابخانه در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان غربی

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان غربی گفت: 141 کتابخانه شامل 41 کتابخانه مخزن‌دار و 100 کتابخانه باز در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان غربی فعالیت دارد.
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۳ کتابدار از ۷۱۸۲ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۵۷۱۵۸۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۰ کتابخانه درجه یک و ۳۱۱ کتابخانه درجه دو و ۸۳۸ کتابخانه درجه سه و ۱۹۳۷ کتابخانه درجه چهار و ۳۸۹۶ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۳۸۸ کتابخانه شهری و ۲۷۹۴ کتابخانه روستایی است و ۷۱۷۶۴۱ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۸۵۱۲۷ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۴۰۷ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۴۲۱ کتابخانه شهری و ۲۹۸۶ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۲۵۹۳۹۶ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی



- -