۸۹ مسجدآذربایجان غربی مجهز به کتابخانه و سیستم رایانه‌ای هستند

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان غربی گفت: در حال حاضر ۸۹ مسجد استان آذربایجان غربی مجهز به کتابخانه و سیستم رایانه‌ای هستند.

کتابخانه های کانون های مساجد باید رونق یابند

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان غربی گفت: باید از پتانسیل های کانون ها در راستای رونق کتابخانه های مساجد بهره گیریم تا دوست داران کتاب به راحتی بتوانند به کتاب مورد علاقه خود در مساجد دست یابند.

کمک 50 میلیون ریالی به کتابخانه روستای داشخانه

مسئول ستاد کانون های فرهنگی مساجد منطقه مهاباد از کمک 50 میلیون ریالی به کتابخانه روستای داشخانه این شهرستان خبر داد.

توزیع 2 هزار جلد قرآن در مساجد مجری طرح تلاوت نور آذربایجان غربی

مسئول دبیرخانه نظارت بر کانون‌های مساجد آذربایجان غربی گفت: توزیع 2 هزار جلد قرآن در مساجد مجری طرح تلاوت نور آذربایجان غربی امسال صورت گرفت.

فعالیت 12هزار کتابخانه در مساجد کشور

مسئول کتابخانه های مساجد کشور گفت: بیش از 12 هزار کتابخانه در مساجد کشور فعالیت می کنند و در مخازن آنها افزون بر 18 میلیون جلد کتاب موجود است.

عضویت 4هزار نفر در کتابخانه‌های کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان غربی

مسئول دبیرخانه کانونهای فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان غربی از عضویت 4هزار نفر در کتابخانه‌های کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان غربی خبر داد.

تعداد اعضا کتابخانه کانون‌های مساجد آذربایجان‌غربی به ۴ هزار باب رسید

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان‌غربی گفت: هم‌اکنون کتابخانه‌های کانون‌های مساجد آذربایجان‌غربی بیش از ۴ هزار عضو دارند.

وجود 102 کتابخانه فعال در مساجد آذربایجان غربی

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان غربی از وجود 102 کتابخانه فعال در مساجد آذربایجان غربی خبر داد.

اهدای تجهیزات به کتابخانه های کانون های مساجد آذربایجان غربی

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان غربی، با اشاره به ضرورت تجهیز کتابخانه های کانون های مساجد، گفت: تجهیز کتابخانه های کانون های مساجد گامی در راستای ارتقاء فرهنگ مطالعه در جامعه می باشد.

فعالیت 141 کتابخانه در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان غربی

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان غربی گفت: 141 کتابخانه شامل 41 کتابخانه مخزن‌دار و 100 کتابخانه باز در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان غربی فعالیت دارد.

بازدید از کتابخانه کانون فرهنگی و هنری عارف ارومیه

مسئول دبیرخانه نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان غربی از کتابخانه کانون فرهنگی عارف مسجد فاروق اعظم ارومیه بازدید کرد.

روستاهای دوستدار کتاب شناسایی شدند

تاکنون 10 روستای فعال در عرصه توسعه کتابخوانی در استان آذربایجان غربی شناسایی شده‌اند. خبرهای رسیده از استانها حاکی از استقبال دهیاران و روستاییان استانهای مختلف از جشنواره است.
تا این لحظه تعداد ۶۴۸۸ کتابدار از ۷۲۲۲ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۸۳۳۱۱۳ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۷ کتابخانه درجه یک و ۳۱۶ کتابخانه درجه دو و ۸۴۶ کتابخانه درجه سه و ۱۹۴۲ کتابخانه درجه چهار و ۳۹۱۱ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۴۱۹ کتابخانه شهری و ۲۸۰۳ کتابخانه روستایی است و ۷۲۴۴۱۲ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۹۵۸۲۵ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۶۲۶ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۵۱۳ کتابخانه شهری و ۳۱۱۳ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۳۶۲۱۰۳ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -