کتابخانه های مساجد محور فعالیت های اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری است

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فارسان کتابخوانی را یکی از محور های اصلی طرح اوقات فراغت «آسمان ها» عنوان کرد و گفت: کتابخانه های مساجد محور فعالیت های اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری است.

۱۰۰۰ جلد کتاب به کتابخانه های مدارس و کانون های مساجد کیار اهدا می شود

رئیس اداره فرهنگ و اترشاد اسلامی شهرستان کیاز از اهدا ۱۰۰۰ جلد کتاب به کتابخانه های مدارس و کانون های مساجد در هفته کتاب خبر داد.

به مناسبت هفته کتاب؛ گشایش «نمایشگاه کتاب» به همت کانون فرهنگی هنری آفرینش در گندمان

همزمان با هفته کتاب نمایشگاه کتاب با ۲۵۰ عنوان کتاب در موضوعات مختلف به همت کانون فرهنگی هنری آفرینش در مسجد الرضا (علیه السلام) گندمان افتتاح شد.

دوره آموزشی کتابداران کتابخانه های مساجد در شهرکرد برگزار شد

همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس دوره آموزشی کتابداران کتابخانه های مساجد چهارمحال و بختیاری با رویکرد آموزش تخصصی نرم افزار «مهر مساجد» در دانشگاه پیام نور شهرکرد برگزار شد.

فعالیت بیش از 70 کتابخانه باز در مساجد چهارمحال و بختیاری

مسئول کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد چهارمحال و بختیاری از فعالیت 76 کتابخانه باز در مساجد استان خبر داد.

آغاز طرح اعطای مجوز فعالیت کتابخانه های مساجد در چهارمحال و بختیاری

دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری در راستای اعطای مجوز فعالیت های کتابخانه ای مساجد کشور، طرح اعطای مجوز فعالیت کتابخانه های مساجد در استان را امروز (۲۱ آبان) آغاز کرد.

دوره آموزشی تخصصی کتابداران کتابخانه های مساجد در شهرکرد برگزار شد

دوره آموزشی تخصصی کتابداران کتابخانه های مساجد به منظور ارتقای سطح کیفی فعالیت کتابداران در زمینه های نرم افزاری، آشنایی و بهره گیری از بروزترین عملکرد در حوزه کتابخانه برگزار شد.

اجرای طرح مجوز فعالیت به 34 کتابخانه مساجد در چهار محال و بختیاری

طرح مجوز فعالیت به 34 کتابخانه مساجد در چهار محال و بختیاری با حضور کارشناس اداره کل کتابخانه های مساجد کشور آغاز شد.

دوره آموزشی کتابداران اعضای کانون مساجد در شهرکرد برگزار شد

دوره آموزشی تخصصی کتابداران اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد امروز(5 آذر) در شهرکرد برگزار شد.

هماش تجلیل از کتابداران کتابخانه های مساجد چهارمحال و بختیاری برگزار شد

 در آیین تجلیل از خادمان کتاب و کتابخوانی که با همکاری اداره  فرهنگ و ارشاد اسلامی که امروز (29آبان) برگزار شد، کتابداران برتر کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال وبختیاری تجلیل شدند.

همزمان با هفته کتاب؛ اجرای 20 ویژه برنامه به همت کانون های مساجد چهارمحال وبختیاری

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال وبختیاری، از اجرای 20 ویژه برنامه همزمان با هفته کتاب به همت کانون های مساجد استان خبر داد.

برگزاری جشنواره روستاهای دوستدار کتاب توسعه فرهنگی را گسترش می‌دهد

مدیرکل اداره فرهنگ وارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: برگزاری جشنواره روستاهای دوستدار کتاب توسعه فرهنگی وعدالت را گسترش می‌دهد.
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۳ کتابدار از ۷۱۸۲ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۵۷۱۵۸۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۰ کتابخانه درجه یک و ۳۱۱ کتابخانه درجه دو و ۸۳۸ کتابخانه درجه سه و ۱۹۳۷ کتابخانه درجه چهار و ۳۸۹۶ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۳۸۸ کتابخانه شهری و ۲۷۹۴ کتابخانه روستایی است و ۷۱۷۶۴۱ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۸۵۱۲۷ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۴۰۷ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۴۲۱ کتابخانه شهری و ۲۹۸۶ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۲۵۹۳۹۶ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -