به مناسبت هفته کتاب؛ گشایش «نمایشگاه کتاب» به همت کانون فرهنگی هنری آفرینش در گندمان

همزمان با هفته کتاب نمایشگاه کتاب با ۲۵۰ عنوان کتاب در موضوعات مختلف به همت کانون فرهنگی هنری آفرینش در مسجد الرضا (علیه السلام) گندمان افتتاح شد.

دوره آموزشی کتابداران کتابخانه های مساجد در شهرکرد برگزار شد

همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس دوره آموزشی کتابداران کتابخانه های مساجد چهارمحال و بختیاری با رویکرد آموزش تخصصی نرم افزار «مهر مساجد» در دانشگاه پیام نور شهرکرد برگزار شد.

فعالیت بیش از 70 کتابخانه باز در مساجد چهارمحال و بختیاری

مسئول کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد چهارمحال و بختیاری از فعالیت 76 کتابخانه باز در مساجد استان خبر داد.

آغاز طرح اعطای مجوز فعالیت کتابخانه های مساجد در چهارمحال و بختیاری

دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری در راستای اعطای مجوز فعالیت های کتابخانه ای مساجد کشور، طرح اعطای مجوز فعالیت کتابخانه های مساجد در استان را امروز (۲۱ آبان) آغاز کرد.

دوره آموزشی تخصصی کتابداران کتابخانه های مساجد در شهرکرد برگزار شد

دوره آموزشی تخصصی کتابداران کتابخانه های مساجد به منظور ارتقای سطح کیفی فعالیت کتابداران در زمینه های نرم افزاری، آشنایی و بهره گیری از بروزترین عملکرد در حوزه کتابخانه برگزار شد.

اجرای طرح مجوز فعالیت به 34 کتابخانه مساجد در چهار محال و بختیاری

طرح مجوز فعالیت به 34 کتابخانه مساجد در چهار محال و بختیاری با حضور کارشناس اداره کل کتابخانه های مساجد کشور آغاز شد.

دوره آموزشی کتابداران اعضای کانون مساجد در شهرکرد برگزار شد

دوره آموزشی تخصصی کتابداران اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد امروز(5 آذر) در شهرکرد برگزار شد.

هماش تجلیل از کتابداران کتابخانه های مساجد چهارمحال و بختیاری برگزار شد

 در آیین تجلیل از خادمان کتاب و کتابخوانی که با همکاری اداره  فرهنگ و ارشاد اسلامی که امروز (29آبان) برگزار شد، کتابداران برتر کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال وبختیاری تجلیل شدند.

همزمان با هفته کتاب؛ اجرای 20 ویژه برنامه به همت کانون های مساجد چهارمحال وبختیاری

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال وبختیاری، از اجرای 20 ویژه برنامه همزمان با هفته کتاب به همت کانون های مساجد استان خبر داد.

برگزاری جشنواره روستاهای دوستدار کتاب توسعه فرهنگی را گسترش می‌دهد

مدیرکل اداره فرهنگ وارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: برگزاری جشنواره روستاهای دوستدار کتاب توسعه فرهنگی وعدالت را گسترش می‌دهد.

فعالیت فرهنگی کتابخانه های مساجد چهارمحال وبختیاری در طرح آسمانی

مسئول کانون فرهنگی وهنری مساجد چهار محال وبختیاری، گفت: فعالیت فرهنگی و مطالعاتی کتابخانه های عمومی مساجد استان در طرح آسمانی ها برگزار می شود.

در چهارمحال و بختیاری انجام می شود؛ استفاده از ظرفیت کتابخانه های مساجد در طرح آسمانی ها

مسئول دبیرخانه کانون فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری، از برخوردداری ظرفیت کتابخانه های عمومی مساجد استان در طرح آسمانی ها خبر داد.
تا این لحظه تعداد ۶۴۸۶ کتابدار از ۷۲۱۹ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۷۴۴۳۱۸ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۳ کتابخانه درجه یک و ۳۱۷ کتابخانه درجه دو و ۸۴۳ کتابخانه درجه سه و ۱۹۳۶ کتابخانه درجه چهار و ۳۹۲۰ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۴۱۷ کتابخانه شهری و ۲۸۰۲ کتابخانه روستایی است و ۷۲۳۲۲۹ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۹۲۸۶۰ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۶۲۵ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۵۱۲ کتابخانه شهری و ۳۱۱۳ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۳۶۱۹۰۳ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -