توزیع ۱۰۵ کارتن کتاب بین کتابخانه های مخزن دار کانون های مساجد گلستان

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد گلستان از توزیع یکصد و ۵ کارتن کتاب بین کتابخانه های مخزن دار کانون های مساجد استان خبر داد.

توزیع فراخوان چهارمین جشنواره روستاها و عشایردوستدار کتاب بین کانون های مساجد گلستان

جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب به منظور گسترش عدالت فرهنگی در سراسر کشور و پشتیبانی از اقدامات انجام شده و طرح‌های ابتکاری در حوزه کتاب و کتابخوانی و جلب توجه سازمان‌ها و نهادهای مرتبط به اهمیت کتاب در جامعه، در سطح روستاها و عشایر سراسر کشور برگزار می‌شود.  

فعالیت 68 کتابخانه باز در کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان گلستان

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد استان گلستان از فعالیت 68 کتابخانه باز در سطح استان خبر داد و گفت: در مجموع 252 هزار و 811 عنوان کتاب در کتابخانه ها موجود است.

دوره آموزشی کتابداران کانونهای فرهنگی هنری مساجد گلستان برگزار شد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از گرگان، همزمان با دهه مبارک فجر، دوره آموزشی کتابداران کتابخانه های کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان، روز گذشته (15 بهمن) در هنرستان فنی سرداران شهید روستای محمدآباد شهرستان گرگان برگزار شد.

تقویت کتابخانه های مساجد و اثر آن بر افزایش فرهنگ مطالعه

رئیس اداره تبلیغات اسلامی مراوه تپه گفت:با تجهیز مساجد به کتابخانه، فرهنگ مطالعه و تعامل با مساجد بیش از پیش افزایش خواهد یافت.

کاهش آسیب‌های اجتماعی با ترویج فرهنگ کتابخوانی/ برنامه‌های هفته کتابخوانی کانون‌های مساجد گلستان اعلام شد

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد گلستان برنامه های هفته کتاب و کتابخوانی کانون های مساجد این استان را اعلام کرد.

مسابقه ملی کتابخوانی نقش و رسالت زن از دیدگاه مقام معظم رهبری برگزار می شود

مهدی بیکی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد گلستان به خبرنگار خبرگزاری شبستان در گرگان گفت: مسابقه ملی کتابخوانی نقش و رسالت زن جلد 3 کتاب «زن و خانواده» از دیدگاه مقام معظم رهبری از سوی دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان گلستان در گستره ملی برگزار می شود.

توزیع کتاب بین کتابخانه های مخزن دار کانون های مساجد گلستان

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد گلستان از توزیع ۹۲ کارتن کتاب بین کتابخانه های مخزن دار کانون های مساجد این استان خبر داد.

کتابخانه‌های کانون فرهنگی هنری مساجد در گلستان افزایش می‌یابد/ اجرای طرح‌ اوقات فراغت در کانون‌های مساجد

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی، هنری مساجد استان گلستان گفت: هم‌اکنون ۶۱۰ کانون فرهنگی هنری مساجد در استان گلستان فعال هستند که تعداد کتابخانه‌ها و اعضای آن امسال در استان افزایش می‌یابد.

خانواده مهمترین محل آموزش فرهنگ سازی کتابخوانی / کتابداران فعال کتابخانه های کانونهای مساجد گلستان تجلیل شدند

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد گلستان گفت: مهمترین محل آموزش فرهنگ سازی کتابخوانی خانواده است که دستگاههای فرهنگی باید روش های فرهنگ کتابخوانی را از طریق رسانه های جمعی برای خانواده ها آموزش دهند.

دومین مسابقه استانی کتابخوانی خانوادگی اندیشه مطهر برگزار می شود

جواد طبرسا گفت: به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی دومین مسابقه کتابخوانی خانوادگی اندیشه مطهر در مقاطع ابتدایی، دوره اول متوسطه، دوره دوم متوسطه و دانشگاه برگزار می شود.

فعالیت ۱۲ هزار کتابخانه در مساجد کشور/ سالانه ۱۰ درصد به کتابخانه های مساجد اضافه می شود

مدیرکل کتابخانه های ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور از فعالیت ۱۲ هزار کتابخانه باز و مخزن دار در مساجد کشور خبر داد و گفت: در این کتابخانه ها بیش از ۱۸ میلیون و ۲۰۰ هزار جلد کتاب موجود است.
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۳ کتابدار از ۷۱۸۲ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۵۷۱۵۸۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۰ کتابخانه درجه یک و ۳۱۱ کتابخانه درجه دو و ۸۳۸ کتابخانه درجه سه و ۱۹۳۷ کتابخانه درجه چهار و ۳۸۹۶ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۳۸۸ کتابخانه شهری و ۲۷۹۴ کتابخانه روستایی است و ۷۱۷۶۴۱ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۸۵۱۲۷ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۴۰۸ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۴۲۱ کتابخانه شهری و ۲۹۸۷ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۲۵۹۵۴۶ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -