توزیع تجهیزات کتابخانه ای به کانونهای فرهنگی و هنری مساجد همدان/افزایش فرهنگ مطالعه کاهش ناهنجاری های اجتماعی

مدیر دبیرخانه کانونهای فرهنگی و هنری مساجد استان همدان، از توزیع تجهیزات کتابخانه ای همزمان با شب نیمه شعبان در کانونهای فرهنگی و هنری مساجد استان خبر داد.

رئیس ارشاد همدان خبر داد:اهدای 75 میلیون تومان کتاب به مساجد و کتابخانه‌های همدان

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان همدان گفت: در سال گذشته چندین هزار جلد کتاب به ارزش 75 میلیون تومان به کتابخانه‌های مدارس و مساجد شهرستان همدان اهدا کرده‌ایم.

فعالیت ٢٨٥ کتابخانه در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان همدان

مدیر دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان همدان از فعالیت ٢٨٥ کتابخانه در کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان خبر داد .

برگزاری دوره آموزشی کتابداری ویژه کتابداران کانون های مساجد استان همدان

دوره آموزشی ویژه کتابداران کانون های فرهنگی هنری مساجد استان همدان امروز (۱۵ مهر) در کانون امام علی (ع) برگزار شد.

تجهیز 830 کتابخانه عمومی و مسجدی در استان همدان

مدیردبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان همدان گفت : هم اکنون بیش از ٢٨٠ کتابخانه مسجدی و ٥٥٠ کانون فرهنگی و هنری در سراسر استان در حال فعالیت هستند.

اهدای تجهیزات کتابخانه ای به کتابخانه های کانونهای مساجد همدان/فعالیت بیش از ۲۸۰ کتابخانه مسجدی در همدان

مدیردبیرخانه کانونهای فرهنگی و هنری مساجد استان همدان با بیان اینکه فرهنگ مطالعه در جامعه وجود دارد، اما کافی نیست و باید افزایش یابد، گفت: افزایش فرهنگ مطالعه در جامعه یکی از شاخص های پیشرفت جامعه است.

تجهیزات کتابخانه ای به ارزش ۱۳۵ میلیون ریال به کتابخانه های کانونهای مساجد همدان اهدا می شود

مدیر دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان همدان، از توزیع تجهیزات کتابخانه ای ویژه کتابخانه های کانونهای مساجد همدان به ارزش ۱۳۵ میلیون ریال فردا (۴  خرداد) خبر داد.

فعالیت ۱۲ هزار کتابخانه و ۷ جشنواره فرهنگی و هنری در کانونهای مساجد کشور

معاون فرهنگی و هنری ستادعالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور با بیان اینکه کانون های مساجد در زمینه های مختلف به فعالیت می پردازند، گفت: ۱۲ هزار کتابخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد در سطح کشور فعالیت می کنند.

کتابدارن نمونه کتابخانه های مساجد همدان تجلیل شدند /فعالیت ۲۸۵ کتابخانه مسجدی در همدان

مدیر دبیرخانه کانونهای فرهنگی و هنری مساجد استان همدان گفت: در جوار مساجد استان همدان در حال حاضر ۲۸۵ کتابخانه مسجد با ۲۴۰ کتابدار و همچنین ۱۹۱ کتابخانه باز در حال فعالیت در شبستان مساجد هستند.

کتابداران مساجد خیرین مساجد هستند

مدیرکل کتابخانه های مساجد استان همدان گفت: کتابداران مساجد بدون هیچ چشم داشتی و با روحیه و انگیزه بالا در کتابخانه ها در جهت توسعه فرهنگ کتابخوانی در جامعه تلاش می کنند.

حضورفعال دبیرخانه کانونهای مساجد همدان در نمایشگاه کتاب/کتاب بخوان، جایزه بگیر

دبیرخانه کانونهای فرهنگی و هنری مساجد استان همدان با ایجاد غرفه در نمایشگاه کتاب کودک و نوجوان همدان برنامه های متنوع و شادی ویژه کودکان و نوجوانان و همچنین معرفی فعالیت های کانونهای مساجد برای بازدید کنندگان دارد.

فعالیت٣٠٠ کتابخانه تحت پوشش کانون های فرهنگی و هنری مساجد در سطح استان همدان

فاضل عبادی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از فعالیت٣٠٠ کتابخانه تحت پوشش کانون های فرهنگی و هنری مساجد در سطح استان خبر داد.
تا این لحظه تعداد ۶۴۸۶ کتابدار از ۷۲۱۹ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۷۴۴۳۱۸ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۳ کتابخانه درجه یک و ۳۱۷ کتابخانه درجه دو و ۸۴۳ کتابخانه درجه سه و ۱۹۳۶ کتابخانه درجه چهار و ۳۹۲۰ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۴۱۷ کتابخانه شهری و ۲۸۰۲ کتابخانه روستایی است و ۷۲۳۲۲۹ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۹۲۸۶۰ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۶۲۵ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۵۱۲ کتابخانه شهری و ۳۱۱۳ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۳۶۱۹۰۳ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -