300 کتابخانه مسجدی ثبت شده در همدان وجود دارد/ مساجد طراز اسلامی دارای کتابخانه هستند

مدیر دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد همدان با بیان اینکه 300 کتابخانه مسجدی ثبت شده در استان همدان وجود دارد، گفت: بیش از ۶۵۰ هزار جلد کتاب در کتابخانه‌های مساجد استان وجود دارد.

همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی صورت می‌گیرداجرای طرح آموزشی کتابداران کتابخانه‌های کانون‌های مساجد همدان

مدیر دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان همدان از اجرای طرح آموزشی ویژه کتابداران کتابخانه‌های کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان همدان در مجتمع بوعلی سینا خبر داد.

توزیع تجهیزات کتابخانه ای به کانونهای فرهنگی و هنری مساجد همدان/افزایش فرهنگ مطالعه کاهش ناهنجاری های اجتماعی

مدیر دبیرخانه کانونهای فرهنگی و هنری مساجد استان همدان، از توزیع تجهیزات کتابخانه ای همزمان با شب نیمه شعبان در کانونهای فرهنگی و هنری مساجد استان خبر داد.

رئیس ارشاد همدان خبر داد:اهدای 75 میلیون تومان کتاب به مساجد و کتابخانه‌های همدان

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان همدان گفت: در سال گذشته چندین هزار جلد کتاب به ارزش 75 میلیون تومان به کتابخانه‌های مدارس و مساجد شهرستان همدان اهدا کرده‌ایم.

فعالیت ٢٨٥ کتابخانه در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان همدان

مدیر دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان همدان از فعالیت ٢٨٥ کتابخانه در کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان خبر داد .

برگزاری دوره آموزشی کتابداری ویژه کتابداران کانون های مساجد استان همدان

دوره آموزشی ویژه کتابداران کانون های فرهنگی هنری مساجد استان همدان امروز (۱۵ مهر) در کانون امام علی (ع) برگزار شد.

تجهیز 830 کتابخانه عمومی و مسجدی در استان همدان

مدیردبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان همدان گفت : هم اکنون بیش از ٢٨٠ کتابخانه مسجدی و ٥٥٠ کانون فرهنگی و هنری در سراسر استان در حال فعالیت هستند.

اهدای تجهیزات کتابخانه ای به کتابخانه های کانونهای مساجد همدان/فعالیت بیش از ۲۸۰ کتابخانه مسجدی در همدان

مدیردبیرخانه کانونهای فرهنگی و هنری مساجد استان همدان با بیان اینکه فرهنگ مطالعه در جامعه وجود دارد، اما کافی نیست و باید افزایش یابد، گفت: افزایش فرهنگ مطالعه در جامعه یکی از شاخص های پیشرفت جامعه است.

تجهیزات کتابخانه ای به ارزش ۱۳۵ میلیون ریال به کتابخانه های کانونهای مساجد همدان اهدا می شود

مدیر دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان همدان، از توزیع تجهیزات کتابخانه ای ویژه کتابخانه های کانونهای مساجد همدان به ارزش ۱۳۵ میلیون ریال فردا (۴  خرداد) خبر داد.

فعالیت ۱۲ هزار کتابخانه و ۷ جشنواره فرهنگی و هنری در کانونهای مساجد کشور

معاون فرهنگی و هنری ستادعالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور با بیان اینکه کانون های مساجد در زمینه های مختلف به فعالیت می پردازند، گفت: ۱۲ هزار کتابخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد در سطح کشور فعالیت می کنند.

کتابدارن نمونه کتابخانه های مساجد همدان تجلیل شدند /فعالیت ۲۸۵ کتابخانه مسجدی در همدان

مدیر دبیرخانه کانونهای فرهنگی و هنری مساجد استان همدان گفت: در جوار مساجد استان همدان در حال حاضر ۲۸۵ کتابخانه مسجد با ۲۴۰ کتابدار و همچنین ۱۹۱ کتابخانه باز در حال فعالیت در شبستان مساجد هستند.

کتابداران مساجد خیرین مساجد هستند

مدیرکل کتابخانه های مساجد استان همدان گفت: کتابداران مساجد بدون هیچ چشم داشتی و با روحیه و انگیزه بالا در کتابخانه ها در جهت توسعه فرهنگ کتابخوانی در جامعه تلاش می کنند.
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۳ کتابدار از ۷۱۸۲ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۵۷۱۵۸۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۰ کتابخانه درجه یک و ۳۱۱ کتابخانه درجه دو و ۸۳۸ کتابخانه درجه سه و ۱۹۳۷ کتابخانه درجه چهار و ۳۸۹۶ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۳۸۸ کتابخانه شهری و ۲۷۹۴ کتابخانه روستایی است و ۷۱۷۶۴۱ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۸۵۱۲۷ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۴۰۷ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۴۲۱ کتابخانه شهری و ۲۹۸۶ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۲۵۹۳۹۶ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -