صحیفه سجادیه از کتابخانه به مدارس و خانه ها راه پیدا کند

دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد گفت: کتاب ارزشمند و توحیدی صحیفه سجادیه باید از کتابخانه ها به خانه ها راه پیدا کرده و در مدرسه ها نیز تدریس شود.

اجرای برنامه های هفته کتاب در بیش از ۹۳۰ کانون فرهنگی هنری مساجد هرمزگان

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد هرمزگان از اجرای ویژه برنامه های هفته کتاب و کتابخوانی در بیش از ۹۳۰ کانون فرهنگی هنری شهری و روستایی این استان خبر داد.

مديركل فرهنگ و ارشاد منطقه آزاد قشم:اهداي 10 هزار جلد كتاب به مساجد و كتابخانه هاي جزيره قشم

مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي سازمان منطقه آزاد قشم گفت: 10 هزار جلد كتاب در قالب 50 عنوان و به ارزش افزون بر 750 ميليون ريال به مساجد و كتابخانه هاي اين جزيره اهدا مي شود.

توزیع قفسه بین کتابخانه های مساجد هرمزگان

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد هرمزگان از توزیع قفسه چوبی بین کتابخانه های مساجد این استان در آستانه دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد.

با حضور معاون پارلمانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور؛ ۲ کتابدار نمونه کانون های مساجد هرمزگان مورد تجلیل قرار گرفتند

۲ کتابدار نمونه کانون های فرهنگی هنری مساجد هرمزگان در مراسم تکریم مقام کتابداران و فعالان عرصه کتاب استان که با حضور معاون پارلمانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور در بندرعباس برگزار شد، مورد تجلیل قرار گرفتند.

اهدای بیش از ۶ هزار جلد کتاب در هفته کتاب و کتابخوانی در هرمزگان

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی بیش از ۶ هزار جلد کتاب به ارزش ۱۰۰ میلیون تومان در استان توزیع می شود .

تشریح برنامه های کتابخانه های مساجد هرمزگان در هفته کتاب

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد هرمزگان برنامه های کتابخانه های مساجد این استان در هفته کتاب و کتابخوانی را تشریح کرد و گفت: برنامه های متعددی طی این هفته در کانون های مساجد اجرا می شود.

بازدید مدیرکل کتابخانه های ستاد عالی از کتابخانه های مساجد هرمزگان

مدیرکل کل کتابخانه های ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور به منظور بازدید از کتابخانه های مساجد به استان هرمزگان سفر کرده است.

توزیع قفسه بین کتابخانه های مساجد هرمزگان

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد هرمزگان از توزیع قفسه چوبی بین کتابخانه های مساجد این استان خبر داد.

آغاز دور دوم اعطای مجوز به کتابخانه های مساجد هرمزگان

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد هرمزگان از آغاز دور دوم اعطای مجوز به کتابخانه های مساجد این استان خبر داد.

فعالیت ۱۰ هزار کتابخانه دارای مخزن و باز در مساجد کشور

خبرگزاری تسنیم: معاون فرهنگی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور با اشاره به اینکه ۲۷ هزار مسجد کشور طرح تلاوت نور را اجرا می کنند، گفت: بیش از ۱۷ هزار و ۲۰۰ کانون فرهنگی هنری، ۱۰ هزار کتابخانه دارای مخزن و باز در مساجد کشور فعالیت می کنند.

توزیع بیش از ۱۲ هزار جلد کتاب بین کانون‌ها و کتابخانه‌های مساجد هرمزگان

مسوول دبیرخانه کانون‌های مساجد هرمزگان از توزیع بیش از ۱۲ هزار جلد کتاب هم‌زمان با دهه فجر انقلاب بین کانون‌های فرهنگی - هنری و کتاب خانه‌های مساجد این استان خبر داد.
تا این لحظه تعداد ۶۴۸۶ کتابدار از ۷۲۱۹ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۷۴۴۳۱۸ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۳ کتابخانه درجه یک و ۳۱۷ کتابخانه درجه دو و ۸۴۳ کتابخانه درجه سه و ۱۹۳۶ کتابخانه درجه چهار و ۳۹۲۰ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۴۱۷ کتابخانه شهری و ۲۸۰۲ کتابخانه روستایی است و ۷۲۳۲۲۹ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۹۲۸۶۰ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۶۲۵ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۵۱۲ کتابخانه شهری و ۳۱۱۳ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۳۶۱۹۰۳ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -