توزیع ۳۷۵۰ جلد کتاب و قرآن بین کانون های مساجد هرمزگان

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد هرمزگان از توزیع سه هزار و ۷۵۰ جلد کتاب، قرآن و تفسیر همراه بین کتابخانه ها و کانون های فرهنگی هنری مساجد این استان خبرداد.

اجرای برنامه های هفته کتاب در بیش از ۱۰۰۰ کانون مساجد/۱۸۰۰ جلد کتاب بین کتابخانه های مساجد توزیع می شود

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد هرمزگان از برگزاری برنامه های هفته کتاب و کتابخوانی در بیش از هزار باب کانون فرهنگی هنری مساجد استان خبر داد و گفت: هزار و ۸۰۰ جلد کتاب در این هفته بین کتابخانه های مخزن دار مساجد توزیع می شود.

طرح نشستهای کتابخوانی در مساجد روستاهای سیریک برگزار می شود

رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان سیریک گفت: با اجرای طرح نشستها و محافل کتابخوانی در مساجد روستاها به دنبال گسترش فرهنگ مطالعه در مناطق محروم و روستاها هستیم.

صحیفه سجادیه از کتابخانه به مدارس و خانه ها راه پیدا کند

دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد گفت: کتاب ارزشمند و توحیدی صحیفه سجادیه باید از کتابخانه ها به خانه ها راه پیدا کرده و در مدرسه ها نیز تدریس شود.

اجرای برنامه های هفته کتاب در بیش از ۹۳۰ کانون فرهنگی هنری مساجد هرمزگان

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد هرمزگان از اجرای ویژه برنامه های هفته کتاب و کتابخوانی در بیش از ۹۳۰ کانون فرهنگی هنری شهری و روستایی این استان خبر داد.

مديركل فرهنگ و ارشاد منطقه آزاد قشم:اهداي 10 هزار جلد كتاب به مساجد و كتابخانه هاي جزيره قشم

مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي سازمان منطقه آزاد قشم گفت: 10 هزار جلد كتاب در قالب 50 عنوان و به ارزش افزون بر 750 ميليون ريال به مساجد و كتابخانه هاي اين جزيره اهدا مي شود.

توزیع قفسه بین کتابخانه های مساجد هرمزگان

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد هرمزگان از توزیع قفسه چوبی بین کتابخانه های مساجد این استان در آستانه دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد.

با حضور معاون پارلمانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور؛ ۲ کتابدار نمونه کانون های مساجد هرمزگان مورد تجلیل قرار گرفتند

۲ کتابدار نمونه کانون های فرهنگی هنری مساجد هرمزگان در مراسم تکریم مقام کتابداران و فعالان عرصه کتاب استان که با حضور معاون پارلمانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور در بندرعباس برگزار شد، مورد تجلیل قرار گرفتند.

اهدای بیش از ۶ هزار جلد کتاب در هفته کتاب و کتابخوانی در هرمزگان

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی بیش از ۶ هزار جلد کتاب به ارزش ۱۰۰ میلیون تومان در استان توزیع می شود .

تشریح برنامه های کتابخانه های مساجد هرمزگان در هفته کتاب

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد هرمزگان برنامه های کتابخانه های مساجد این استان در هفته کتاب و کتابخوانی را تشریح کرد و گفت: برنامه های متعددی طی این هفته در کانون های مساجد اجرا می شود.

بازدید مدیرکل کتابخانه های ستاد عالی از کتابخانه های مساجد هرمزگان

مدیرکل کل کتابخانه های ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور به منظور بازدید از کتابخانه های مساجد به استان هرمزگان سفر کرده است.

توزیع قفسه بین کتابخانه های مساجد هرمزگان

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد هرمزگان از توزیع قفسه چوبی بین کتابخانه های مساجد این استان خبر داد.
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۳ کتابدار از ۷۱۸۲ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۵۷۱۵۸۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۰ کتابخانه درجه یک و ۳۱۱ کتابخانه درجه دو و ۸۳۸ کتابخانه درجه سه و ۱۹۳۷ کتابخانه درجه چهار و ۳۸۹۶ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۳۸۸ کتابخانه شهری و ۲۷۹۴ کتابخانه روستایی است و ۷۱۷۶۴۱ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۸۵۱۲۷ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۴۰۷ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۴۲۱ کتابخانه شهری و ۲۹۸۶ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۲۵۹۳۹۶ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -