صدور تمدید مجوز ۴۰ باب کتابخانه عمومی کانون‌های مساجد ایلام

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام، گفت: تمدید مجوز فعالیت ۴۰ باب کتابخانه عمومی کانون‌های مساجد این استان از سوی ستاد عالی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور صادرشده است.

کتابخانه های مساجد ایلام تجهیز می شوند

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام گفت: کتابخانه های مساجد ایلام، دادگستری ها و برخی از اماکن عمومی دیگر تجهیز می شوند.

اعطای ۳۵ مجوز کتابخانه کانون‌های مساجد در استان ایلام

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام از اعطای مجوز فعالیت کتابخانه‌های عمومی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد این استان خبر داد.

نمایشگاه کتاب «نسیم حیات» در ایلام افتتاح شد

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد ایلام از برگزاری نمایشگاه کتاب «نسیم حیات» در مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد ایلام خبر داد.

فعالیت ۱۵۰ باب کتابخانه عمومی در سطح کانون‌های مساجد ایلام

دوره آموزشی کتابداران اعضای کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام در مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد این شهر برگزار شد.

تأکید بر نقش کتابخانه‌های مساجد در ترویج فرهنگ مطالعه

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام گفت: مراسم تجلیل از کتابداران کتابخانه‌های کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد هم‌زمان با برگزاری نهمین نمایشگاه سراسری کتاب استان ایلام برگزار شد.

رونمایی از۳ عنوان کتاب کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد ایلام

مراسم رونمایی از ۳ عنوان کتاب کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام در نهمین نمایشگاه سراسری کتاب ایلام برگزار شد.

تجلیل از کتابداران کتابخانه های عمومی کانون های مساجد

مراسم تجلیل از کتابداران کتابخانه‌های عمومی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد هم‌زمان با برگزاری نهمین نمایشگاه سراسری کتاب استان ایلام برگزار می‌شود.

بزرگ‌ترین کتابخانه عمومی کانون‌های مساجد ایلام افتتاح می‌شود

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام، گفت: هم‌زمان با هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، بزرگ‌ترین کتابخانه عمومی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد در این استان افتتاح می‌شود.

ساختمان کتابخانه تخصصی کانون الغدیر افتتاح می‌شود

ساختمان کتابخانه عمومی تخصصی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام در شهرستان آبدانان افتتاح و به بهره‌برداری می‌شود.

اهدای کتب حوزه هنری به کتابخانه‌های کانون مساجد استان ایلام

رئیس حوزه‌ی هنری ایلام از اهدای کتاب‌های تولیدی حوزه هنری به کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان در راستای ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی خبر داد.

کتابخانه سیار کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد ایلام دایر می‌شود

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام از دایر شدن کتابخانه سیار کانون‌های مساجد در راستای توسعه و ترویج فرهنگ مطالعه و کتاب‌خوانی خبر داد.
تا این لحظه تعداد ۶۴۸۶ کتابدار از ۷۲۱۹ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۷۴۴۳۱۸ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۳ کتابخانه درجه یک و ۳۱۷ کتابخانه درجه دو و ۸۴۳ کتابخانه درجه سه و ۱۹۳۶ کتابخانه درجه چهار و ۳۹۲۰ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۴۱۷ کتابخانه شهری و ۲۸۰۲ کتابخانه روستایی است و ۷۲۳۲۲۹ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۹۲۸۶۰ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۶۲۵ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۵۱۲ کتابخانه شهری و ۳۱۱۳ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۳۶۱۹۰۳ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -