فعالیت ۳۰۰ کتابخانه در سطح مساجد خراسان‌جنوبی

مسئول دبیرخانه هماهنگی و نظارت بر کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد خراسان جنوبی گفت: ۳۰۰ کتابخانه در سطح مساجد استان در بحث فرهنگ کتاب خوانی فعالیت دارند.

۷ هزار جلد کتاب بین کتابخانه های مساجد خراسان جنوبی توزیع شد

مسئول دبیرخانه کانونهای مساجد خراسان جنوبی از توزیع حدود هفت هزار جلد کتاب در بین کتابخانه کانونهای فرهنگی هنری شهرستان ها خبر داد و گفت: این کتاب ها بین ۳۵ کتابخانه توزیع شده است.

فعالیت ۲۶۸ کتابخانه درکانون‌های مساجد خراسان‌جنوبی

مسئول دبیرخانه کانون‌های مساجد خراسان‌جنوبی از فعالیت ۲۶۸ کتابخانه باز و مخزن دار در کانون‌های مساجد خراسان‌جنوبی خبرداد.

همزمان با هفته کتاب:معرفی نفرات برگزیده مسابقه کتابخوانی خانواده مسجدی

مسئول دبیرخانه کانونهای فرهنگی وهنری مساجد خراسان جنوبی از اعلام نفرات برگزیده مسابقه کتابخوانی خانواده مسجدی خبر داد و گفت:در این مسابقه بیش از 3 هزار و 300 نفر از سراسر کشور شرکت کرده اند.

توزیع ۴۰۰ جلد کتاب بین اقشار و کتابخانه های شبستان مساجد قاین

مسئول اداره تبلیغات اسلامی قاین گفت:بیش از ۴۰۰ جلد کتاب بین اقشار و کتابخانه های شبستان در شهرستان قاین توزیع شد.

در خراسان جنوبی:برگزاری مسابقه کتابخوانی اعتکاف نیکان در ۱۰ کانون فرهنگی هنری روستایی

همزمان با ایام اعتکاف مسابقه کتابخوانی تحت عنوان اعتکاف نیکان در سطح ۱۰ کانون فرهنگی و هنری روستایی بیرجند برگزار شد.

ضرورت تجهیز کتابخانه‌های کانون‌های مساجد

امام جمعه قاین تجهیز کتابخانه های مساجد به کتب مورد نیاز جوانان از جمله کتب کمک درسی و دانشگاهی را یکی از راههای موثر در جذب جوانان ذکر کرد و گفت: هنگامی که پای جوان به مسجد باز شود، به دنبال‌آن دوستان وی نیز به مساجد می آیند.

کاروان تجهیزات «نور» راهی کانون‌های فرهنگی هنری خراسان جنوبی شد

کاروان تجهیزات کتابخانه ای با عنوان «نور» در بیست و چهارمین سالگرد تاسیس ستادعالی کانونهای مساجد کشور راهی کانونهای فرهنگی هنری خراسان جنوبی شد.

۲۷۱ کتابخانه مساجد در سطح خراسان جنوبی فعالیت می کنند

رئیس دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان جنوبی از فعالیت ۲۷۱ کتابخانه مساجد در سطح خراسان جنوبی خبر داد و گفت: تاکنون ۸۰۰ مرکز تلاوت نور در استان راه اندازی و ثبت رسمی شد.

توزيع فراخوان مسابقه کتابخوانی خانواده مسجدی در مازندران

فراخوان مسابقه كتابخواني خانواده مسجدي از كتاب شاخص اخلاق فردي و اجتماعي خانواده مسجدي دربين كانون هاي فرهنگي هنري مساجد مازندران توزيع شد.

صدور مجوز کتابخانه برای 4 مسجد در فردوس

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فردوس از صدور مجوز کتابخانه برای چهار مسجد این شهرستان خبر داد.

به مناسبت هفته بسیج: نمایشگاه کتاب کانون فرهنگی و هنری شهید نوربخش بیرجند گشایش یافت

نمایشگاه کتاب به مناسبت هفته بسیج در کانون فرهنگی و هنری شهید نوربخش مسجد مرتضوی شهرستان بیرجند گشایش یافت.
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۳ کتابدار از ۷۱۸۲ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۵۷۱۵۸۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۰ کتابخانه درجه یک و ۳۱۱ کتابخانه درجه دو و ۸۳۸ کتابخانه درجه سه و ۱۹۳۷ کتابخانه درجه چهار و ۳۸۹۶ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۳۸۸ کتابخانه شهری و ۲۷۹۴ کتابخانه روستایی است و ۷۱۷۶۴۱ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۸۵۱۲۷ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۴۰۷ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۴۲۱ کتابخانه شهری و ۲۹۸۶ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۲۵۹۳۹۶ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -