فعالیت ۲۶۸ کتابخانه درکانون‌های مساجد خراسان‌جنوبی

مسئول دبیرخانه کانون‌های مساجد خراسان‌جنوبی از فعالیت ۲۶۸ کتابخانه باز و مخزن دار در کانون‌های مساجد خراسان‌جنوبی خبرداد.

همزمان با هفته کتاب:معرفی نفرات برگزیده مسابقه کتابخوانی خانواده مسجدی

مسئول دبیرخانه کانونهای فرهنگی وهنری مساجد خراسان جنوبی از اعلام نفرات برگزیده مسابقه کتابخوانی خانواده مسجدی خبر داد و گفت:در این مسابقه بیش از 3 هزار و 300 نفر از سراسر کشور شرکت کرده اند.

توزیع ۴۰۰ جلد کتاب بین اقشار و کتابخانه های شبستان مساجد قاین

مسئول اداره تبلیغات اسلامی قاین گفت:بیش از ۴۰۰ جلد کتاب بین اقشار و کتابخانه های شبستان در شهرستان قاین توزیع شد.

در خراسان جنوبی:برگزاری مسابقه کتابخوانی اعتکاف نیکان در ۱۰ کانون فرهنگی هنری روستایی

همزمان با ایام اعتکاف مسابقه کتابخوانی تحت عنوان اعتکاف نیکان در سطح ۱۰ کانون فرهنگی و هنری روستایی بیرجند برگزار شد.

ضرورت تجهیز کتابخانه‌های کانون‌های مساجد

امام جمعه قاین تجهیز کتابخانه های مساجد به کتب مورد نیاز جوانان از جمله کتب کمک درسی و دانشگاهی را یکی از راههای موثر در جذب جوانان ذکر کرد و گفت: هنگامی که پای جوان به مسجد باز شود، به دنبال‌آن دوستان وی نیز به مساجد می آیند.

کاروان تجهیزات «نور» راهی کانون‌های فرهنگی هنری خراسان جنوبی شد

کاروان تجهیزات کتابخانه ای با عنوان «نور» در بیست و چهارمین سالگرد تاسیس ستادعالی کانونهای مساجد کشور راهی کانونهای فرهنگی هنری خراسان جنوبی شد.

۲۷۱ کتابخانه مساجد در سطح خراسان جنوبی فعالیت می کنند

رئیس دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان جنوبی از فعالیت ۲۷۱ کتابخانه مساجد در سطح خراسان جنوبی خبر داد و گفت: تاکنون ۸۰۰ مرکز تلاوت نور در استان راه اندازی و ثبت رسمی شد.

توزيع فراخوان مسابقه کتابخوانی خانواده مسجدی در مازندران

فراخوان مسابقه كتابخواني خانواده مسجدي از كتاب شاخص اخلاق فردي و اجتماعي خانواده مسجدي دربين كانون هاي فرهنگي هنري مساجد مازندران توزيع شد.

صدور مجوز کتابخانه برای 4 مسجد در فردوس

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فردوس از صدور مجوز کتابخانه برای چهار مسجد این شهرستان خبر داد.

به مناسبت هفته بسیج: نمایشگاه کتاب کانون فرهنگی و هنری شهید نوربخش بیرجند گشایش یافت

نمایشگاه کتاب به مناسبت هفته بسیج در کانون فرهنگی و هنری شهید نوربخش مسجد مرتضوی شهرستان بیرجند گشایش یافت.

به مناسبت هفته کتاب؛ ارسال تجهیزات به کتابخانه های کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان جنوبی

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری خراسان جنوبی گفت: همزمان با هفته کتاب تعداد ۲۰ سری تجهیزات کتابخانه ای شامل قفسه، میز مطالعه، صندلی و ۱۵۰ کارتن کتاب راهی کتابخانه کانون های مساجد می شود.

برگزاری مسابقه کتابخوانی «خانواده مسجدی» در کهگیلویه و بویراحمد

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد، گفت: مسابقه کشوری کتابخوانی «خانواده مسجدی» همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی در استان برگزارمی شود.
تا این لحظه تعداد ۶۴۸۸ کتابدار از ۷۲۲۲ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۸۳۳۱۱۳ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۷ کتابخانه درجه یک و ۳۱۶ کتابخانه درجه دو و ۸۴۶ کتابخانه درجه سه و ۱۹۴۲ کتابخانه درجه چهار و ۳۹۱۱ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۴۱۹ کتابخانه شهری و ۲۸۰۳ کتابخانه روستایی است و ۷۲۴۴۱۲ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۹۵۸۲۵ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۶۲۶ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۵۱۳ کتابخانه شهری و ۳۱۱۳ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۳۶۲۱۰۳ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -