برگزاری مسابقه بزرگ کتابخوانی «سلام بر ابراهیم» در سطح کانون های کهگیلویه و بویراحمد

حجت الاسلام رضا قاسمی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمدگفت: مسابقه بزرگ کتابخوانی «سلام بر ابراهیم» به همت دبیرخانه مساجد استان فارس و با همکاری ستاد عالی کانون های فرهنگی مساجد به صورت کشوری برگزار می شود.

تجهیز کتابخانه‌های کانون مساجد فرهنگی گچساران به 2000 جلد کتاب

مسؤول کانون فرهنگی مساجد شهرستان گچساران از تجهیز کتابخانه‌های کانون مساجد فرهنگی گچساران به 2 هزار جلد کتاب خبر داد.

فعالیت 90 کتابخانه مجوزدار در کانون‌های فرهنگی مساجد کهگیلویه و بویراحمد

کارشناس امور فرهنگی دبیرخانه کانون‌های فرهنگی مساجد کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه بیش از 300 کتابخانه در کانون‌های فرهنگی مساجد استان فعالیت می‌کنند، گفت: حدود 90 باب از این تعداد مجوزدار هستند.

فعالیت ۳۵۶ کتابخانه در مساجد کهگیلویه و بویراحمد

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد، ضمن تشریح برنامه های هفته کتاب، گفت: هم اکنون ۳۵۶ کتابخانه در سطح مساجد استان فعالیت می کنند.

دوره آموزشی کتابداران شهرستان های کهگیلویه، چرام و لنده برگزار شد

دوره آموزشی کتابداران شهرستان های کهگیلویه، چرام و لنده در مجتمع فرهنگی دهدشت برگزار شد.

برگزاری مسابقه کتابخوانی «خانواده مسجدی» در کهگیلویه و بویراحمد

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد، گفت: مسابقه کشوری کتابخوانی «خانواده مسجدی» همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی در استان برگزارمی شود.

لزوم توسعه کتابخانه‌ها در کانون‌های فرهنگی مساجد کهگیلویه و بویراحمد

مسوول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی مساجد کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اهمیت و نقش کتاب در پیشرفت و ترقی هر جامعه، بر توسعه کتابخانه‌ها در کانون‌های فرهنگی مساجد استان تاکید کرد.

دوره آموزشی کتابداران شهرستان های کهگیلویه، چرام و لنده

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد، گفت: دوره آموزشی کتابداران شهرستان های کهگیلویه، چرام و لنده با حضور ۲۰ کتابدار در دهدشت برگزار می شود.

اهدای ۵۸ هزار جلد کتاب بین مساجد، مدارس و کتابخانه‌ های عمومی کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل کتابخانه‌ های عمومی کهگیلویه و بویراحمد، با بیان اینکه در مراحل نخست اجرای طرح نذر کتاب حدود ۵۰ هزار جلد کتاب بین مساجد، مدارس و کتابخانه‌ های عمومی توزیع شد، افزود: امروز نیز هشت هزار جلد کتاب بین این اماکن توزیع می شود.

کانون های فرهنگی و کتابخانه های عمومی نیازمند حمایت ویژه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هستند

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد، ضمن ابراز خرسندی از افزایش اعتبارات حوزه های دینی، افزود: کانون های فرهنگی و هنری مساجد و کتابخانه های عمومی نیازمند حمایت ویژه ای از طرف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هستند.

توزیع 5000 جلد کتاب بین کتابخانه‌های مساجد استان

کارشناس آموزش و پژوهش دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد گفت: در سال گذشته پنج هزار جلد کتاب با موضوعات مختلف دینی، شهدا، مهدویت، قرآن و عترت، عمومی، رایانه و...در بین کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان توزیع شد

کتابخانه‌های کانون‌های مساجد کهگیلویه و بویراحمد ساماندهی شدند

مسئول کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد گفت: کتابخانه‌های کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد این استان ساماندهی شدند.
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۱ کتابدار از ۷۳۴۳ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۹۳۸۴۲۵ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۵ کتابخانه درجه یک و ۳۱۶ کتابخانه درجه دو و ۸۵۶ کتابخانه درجه سه و ۱۹۸۵ کتابخانه درجه چهار و ۳۹۸۱ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۴۹۴ کتابخانه شهری و ۲۸۴۹ کتابخانه روستایی است و ۷۳۷۰۳۷ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۳۱۴۵۰۸ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۶۳۳ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۵۱۷ کتابخانه شهری و ۳۱۱۶ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۳۶۰۲۵۴ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی

- -