عضویت رایگان در کتابخانه های مساجد مرکزی

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، کتابخانه های کانون های فرهنگی هنری مساجد اقدام به عضوگیری رایگان در کتابخانه های مساجد کرده است.

شرکت کانون های مساجد در جشنواره کتابخوانی رضوی

همزمان با دهه کرامت اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی در جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت می کنند.

کتابدار مساجد مرکزی برگزیده مسابقه جامع کتابخانه های مساجد کشور

کتابدار کانونهای مساجد استان مرکزی در بین برگزیدگان مسابقه نظام نامه جامع کتابخانه های مساجد کشور قرار گرفت.

اعزام کتابداران مساجد مرکزی به نمایشگاه کتاب تهران

یکصد نفر از کتابداران کتابخانه های کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی امروز(۱۶اردیبهشت) جهت بازدید از نمایشگاه بین المللی کتاب به تهران اعزام شدند.

دوره آموزشی ویژه کتابداران کانون‌های مساجد مرکزی کلید خورد

دوره آموزشی ویژه کتابداران کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی با حضور یکصد نفر از خواهران و برادران کتابدار برتر مساجد استان مرکزی امروز(۱۵ اردیبهشت) برگزار می شود.

دوره آموزشی کتابداران مساجد مرکزی برگزار می شود

دوره آموزشی ویژه کتابداران کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی اردیبهشت ماه سال جاری برگزار می شود.

راهیابی کتابخانه کانون روستای خاوه اردهال به مرحله نیمه‌نهایی جشنواره دوستدار کتاب

کانون فرهنگی هنری امامزاده حضرت علی بن محمدباقر(ع) مسجد جامع خاوه اردهال از توابع دلیجان استان مرکز ی به مرحله نیمه نهایی جشنواره دوستدار کتاب راه یافت.

در کانون فرهنگی هنری وحدت؛ کتابخانه شهدای ورچه خمین افتتاح شد

به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی کتابخانه شهدای ورچه مسجد جامع روستای ورچه از توابع شهرستان خمین افتتاح شد.

لو رفتن کتابخانه انقلابی مسجد زاویه/شهادت علی قره شیخ لو

بدون چون و چرا درب ماشین را باز کرده و سوار شدم راننده مات و مبهوت مانده بود رنگ از چهره ام پریده بود نفس نفس می ­زدم فقط گفتم حرکت کن راننده بیچاره حرکت کرد گفت چی شده گفتم مأموران دنبالم کردند.

اقتصاد مقاومتی در گرو ارتقای فرهنگ مطالعه

کانون فرهنگی هنری ثارالله علیه السلام مسجد امام حسن مجتبی علیه السلام ضامجان اراک در نمایشگاه اقتصاد مقاومتی، کتاب را زیربنای اقتصاد معرفی می کند.

شوق وعشق به کتاب وکتابخوانی باید درجامعه استمرارداشته باشد

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دلیجان گفت: شوق وعشق به کتاب وکتابخوانی باید درجامعه استمرارداشته باشد.

بازدید بازرسان از كتابخانه هاي دبیرخانه کانون های مساجد مرکزی

تیم بازرسان هیئت نظارت ستاد عالی کانون های مساجد کشور از  كتابخانه هاي دبیرخانه کانون های مساجد استان مرکزی بازدید کردند
تا این لحظه تعداد ۶۴۸۶ کتابدار از ۷۲۱۹ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۷۴۴۳۱۸ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۳ کتابخانه درجه یک و ۳۱۷ کتابخانه درجه دو و ۸۴۳ کتابخانه درجه سه و ۱۹۳۶ کتابخانه درجه چهار و ۳۹۲۰ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۴۱۷ کتابخانه شهری و ۲۸۰۲ کتابخانه روستایی است و ۷۲۳۲۲۹ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۹۲۸۶۰ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۶۲۵ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۵۱۲ کتابخانه شهری و ۳۱۱۳ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۳۶۱۹۰۳ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -