تالیف کتاب از فعالیت های ارزشمند عضو کانون فرهنگی و هنری صالحین محمودآباد

کتابخانه های مساجد از نهادهای فرهنگی مهم به شمار می آیند که در این راستا عضو کانون فرهنگی و هنری صالحین محمودآباد با تالیف چند جلد کتاب به نهادینه کردن فرهنگ مطالعه، اهتمام دارد.

نیاز به بازتعریف نذر کتاب جهت تجهیز کتابخانه های مساجد

نذرهای مختلف مادی و غیر مادی وجود دارند که با توجه به ثواب این مهم می طلبد به آن، توجه ویژه صورت گیرد نظیر نذر کتاب جهت تجهیز کتابخانه های مساجد که نیاز به نگاه و بازتعریف خاص دارد.    

برگزاری مسابقه از کتاب های حضرت امام(ره) در کتابخانه مساجد مازندران

مسئول ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد مازندران از برگزاری مسابقات کتابخوانی از کتاب های امام خمینی(ره)  همزمان با بیست و هشتمین سالگرد ملکوتی آن شخصیت بزرگ تاریخ، در کتابخانه کانون های مساجد استان خبر داد.  

برگزاری مسابقه از وصیت نامه امام خمینی(ره) در کتابخانه کانون امام حسین(ع) تنکابن

مدیر مسئول کانون فرهنگی و هنری امام حسین(ع) تنکابن از برگزاری مسابقه از وصیت نامه سیاسی – الهی امام خمینی(ره) همزمان با بیست و هشتمین سالگرد ملکوتی آن شخصیت بزرگ در کتابخانه این کانون خبر داد.  

اعضای کانون های مساجد مازندران در مسابقه ملی کتابخوانی نظام اقتصادی اسلام، شرکت می کنند

مسئول ستاد هماهنگی و نظارت برکانون های فرهنگی و هنری مساجد مازندران از شرکت اعضای کانون های این استان در مسابقه ملی کتابخوانی نظام اقتصادی اسلام، اثر شهید مرتضی مطهری خبر داد.

تشویق فعالین کتابخانه های مساجد، نهادینه شدن فرهنگ مطالعه را به دنبال دارد

تشویق فعالین کتابخانه های مساجد، نهادینه شدن فرهنگ مطالعه را به دنبال دارد تا این نهادهای فرهنگی به زیبایی و تاثیرگذاری خویش هر چه بیشتر و زودتر، نائل شوند.

کتابخانه مساجد، پلی جهت توسعه و پیشرفت فرهنگ کشور است

کتابخانه مساجد با جذب علاقه مندان به فرهنگ کتابخوانی، پلی جهت توسعه و پیشرفت بیشتر را برای کشور به ارمغان دارد.  

کتابخانه کانون جندالله آمل، پاتوقی برای علاقه مندان فرهنگ کتابخوانی است

کتابخانه کانون جندالله آمل، پاتوقی برای علاقه مندان فرهنگ مطالعه و کتابخوانی است که مدیر آن در سال گذشته به جشنواره برترین های مساجد کشور، معرفی و تجلیل شد.

مساجد و کتابخانه های مساجد به عنوان پایگاه های اجتماعی در مشارکت مردم در انتخابات نقش مهمی دارند

فرماندار سوادکوه گفت: مساجد، کانون و کتابخانه های مساجد به عنوان پایگاه های اجتماعی و نهادهای فرهنگی با فراخوان عمومی و توجیه مردم به دور از حاشیه، جانبداری و له یا علیه شخصی در تشویق و مشارکت به شرکت در انتخابات، نقش مهمی دارند.  

برگزاری نشست کتابخوان در کانون های مساجد مازندران/ بانک اطلاعات هنرمندان مسجدی تدوین می شود

مسئول ستاد هماهنگی و نظارت برکانون های مساجد مازندران از برگزاری نشست کتابخوان در کانون های مساجد استان خبر داد و گفت: این نشست در جلسات شورای اداری دبیرخانه مساجد استان نیز با معرفی یک کتاب از سوی یک کارشناس برگزار خواهد شد.

کتابخانه های کانون های مساجد مازندران به مناسبت نیمه شعبان تجهیز شدند

مسئول ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد مازندران از تجهیز کتابخانه های کانون های مساجد استان به مناسبت نیمه شعبان و در در راستای ترویج فرهنگ مهدویت خبر داد.  

برگزاری مسابقه مهدویت به همت کتابخانه کانون شهدای جمنان قائم شهر

مسابقه مهدویت به همت کتابخانه کانون فرهنگی و هنری شهدای جمنان قائم شهر با برنامه های جنبی نظیر دلنوشته به قائم آل محمد(عج) و برپائی نمایشگاه برگزار می شود.
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۳ کتابدار از ۷۱۸۲ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۵۷۱۵۸۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۰ کتابخانه درجه یک و ۳۱۱ کتابخانه درجه دو و ۸۳۸ کتابخانه درجه سه و ۱۹۳۷ کتابخانه درجه چهار و ۳۸۹۶ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۳۸۸ کتابخانه شهری و ۲۷۹۴ کتابخانه روستایی است و ۷۱۷۶۴۱ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۸۵۱۲۷ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۴۰۷ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۴۲۱ کتابخانه شهری و ۲۹۸۶ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۲۵۹۳۹۶ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -