وجود 150 کتابخانه در کانون مساجد قزوین

مسؤول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین با بیان اینکه مسجد پایگاه اجتماعی جهان اسلام است، گفت: با توجه به اهمیت و رسالت این جایگاه، دشمنان درصدد هستند کانون وحدت را خدشه‌دار کنند.

برگزاری مسابقه کتابخوانی بر مدار آفتاب

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین از برگزاری مسابقه کتابخوانی برمدار آفتاب به مناسبت هفته کتاب خبر داد.

برگزاری نمایشگاه کتاب در کانون های مساجد قزوین

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین از برگزاری نمایشگاه کتاب در کانون های مساجد استان به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی خبر داد.

اهدای ۵۰۰ جلد کتاب به کتابخانه‌های شبستانی مساجد تاکستان

رئیس اداره تبلیغات اسلامی تاکستان از اهدای ۵۰۰ جلد کتاب به کتابخانه‌های شبستانی مساجد این شهرستان خبر داد.

برگزاری مسابقه کتابخوانی سبک زندگی رضوی

     مدیر کانون فرهنگی هنری طه مسجد جامع حضرت رسول اکرم شهر الوند گفت: به مناسبت دهه کرامت، مسابقات کتابخوانی سبک زندگی رضوی توسط کانون فرهنگی هنری طه برگزار می شود.     

برگزاری حلقه مطالعاتی در کانون فرهنگی هنری فطرت بیدار

مسئول کانون فرهنگی هنری فطرت بیدار مسجد امام رضا (ع) شهر محمدیه گفت: یکی از برنامه های شاخص ما در کانون فطرت بیدار و به منظور ترویج امر کتابخوانی، حلقه مطالعاتی است که سعی شده در این برنامه کتاب های مفید و مهم توسط افراد خوانده شود.      

برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه انتخابات در قزوین

مسئول کانون فرهنگی هنری یاس های آسمانی مسجد شیخ الاسلام قزوین از برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه انتخابات با عنوان همراه، همدل و همگام با ولی خبر داد.          

اهدای 175 میلیون ریال تجهیزات به کانون های مساجد قزوین

          مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین از اهدای 175 میلیون ریال تجهیزات در سال جاری به کانون های جدیدالتأسیس استان خبر داد.          

فعالیت ۱۳ هزار کتابخانه در مساجد/ کانون های مساجد بستری برای تحقق اقتصاد مقاومتی

معاون اداری و مالی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: تاکنون ۲۲ هزار کانون فرهنگی هنری در سراسر کشور تأسیس شده و ۱۳ هزار کتابخانه باز و مخزن دار هم در کل مساجد داریم.

اهداء ۳۰۰ میلیون ریال تجهیزات کتابخانه ای به کانون های مساجد قزوین

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین از اهداء ۳۰۰ میلیون ریال تجهیزات کتابخانه ای به کانون های فرهنگی هنری جدیدالتأسیس استان خبر داد.

اهداء ۲ هزار جلد کتاب به کانون های مساجد قزوین

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین از اهداء ۲ هزار جلد کتاب به کتابخانه های کانون های مساجد استان خبر داد.

اجرای طرح مطالعاتی آثار شهید مطهری در کانون آل یاسین

مدیر کانون فرهنگی هنری کانون آل یاسین مسجد جامع شهر تاکستان از اجرای طرح مطالعاتی آثار شهید مطهری در این کانون خبر داد.  
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۳ کتابدار از ۷۱۸۲ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۵۷۱۵۸۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۰ کتابخانه درجه یک و ۳۱۱ کتابخانه درجه دو و ۸۳۸ کتابخانه درجه سه و ۱۹۳۷ کتابخانه درجه چهار و ۳۸۹۶ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۳۸۸ کتابخانه شهری و ۲۷۹۴ کتابخانه روستایی است و ۷۱۷۶۴۱ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۸۵۱۲۷ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۴۰۸ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۴۲۱ کتابخانه شهری و ۲۹۸۷ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۲۵۹۵۴۶ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -