رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری : برنامه «جام باشگاه های کتابخوانی» از جمله برنامه های توسعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی است

سید محمد موسوی گفت:برنامه «جام باشگاه های کتابخوانی» از جمله برنامه های توسعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی است که با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، فرمانداری، ادارات آموزش و پرورش، اداره امور کتابخانه ها و دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان ری شکل گرفت.

اعطای بخشی از کتاب‌های مسجد حضرت زینب(س) به مساجد و مدارس متقاضی

کتابدار کتابخانه عمومی امام خمینی(ره) مسجد حضرت زینب(س) محله نازی‌آباد از اعطای بیش از پنج هزار جلد کتاب این کتابخانه به مساجد و مدارس خبر داد.

اداره فرهنگ وارشاد اسلامیایجاد کتابخانه جدید در مساجد شهرستان ری

5 باب کتابخانه جدید در کانون های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان ری، مجوز فعالیت دریافت کردند

اهدائی تجهیزات کتابخانه‌ای به ۱۰۰کانون فرهنگی و هنری

دبیرخانه‌ کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان تهران به ۱۰۰ کتابخانه در مساجد و کانون‌های فرهنگی، هنری استان تهران تجهیزات اهداء خواهد کرد.

کانون های مساجد چند کتابخانه دارند؟

۱۲ هزار و ۹۰۰ کتابخانه تحت نظارت ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد فعال هستند.

برنامه کانون‌‌های مساجد در «هفته کتاب و کتابخوانی»

کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان تهران، ۵۲ نمایشگاه کتاب در «هفته کتاب و کتابخوانی» برگزار می‌کنند.

15هزار عنوان کتاب در نمایشگاه های کتاب مساجد تهران عرضه شد

رئیس دبیرخانه کانون های فرهنگی-هنری مساجداستان تهران گفت: 15هزار عنوان کتاب در 130 نمایشگاه کتاب کانون های فرهنگی، هنری مساجد استان عرضه شده است.

شبکه مردمی کتابخانه ها در مساجد تشکیل شد

طاهریان گفت : یکی از کارکردهای مساجد در حوزه فعالیت های فرهنگی و آموزشی ایجاد کتاب خانه است لذا ما شایسته ترین کتابخانه ها و مدارس علمیه را در کنار مساجد داشته و داریم.

کتابخانه های کانون های مساجد کشور یک میلیون و 100هزارعضو دارد

معاون فرهنگی- هنری ستاد عالی دبیرخانه کانون های فرهنگی-هنری مساجد کشور گفت: کتابخانه های این کانون ها در سراسر کشور بیش از یک میلیون و یکصد هزار عضو ثابت دارد.

سرپرست دبیرخانه کانون‌‌های مساجد تهران: شهر تهران، یک کتابخانه روستایی دارد

حجت‌الاسلام والمسلمین شمس گفت: شهر تهران، یک کتابخانه روستایی دارد.

در نشست هفته کتاب و کتاب‌خوانی مطرح شدباید از ظرفیت مساجد برای ترویج کتاب‌خوانی بهره ببریم

یکی از گسترده‌ترین، عمومی‌ترین و مردمی‌ترین کتابخانه‌های ما کتابخانه‌هایی است که در مساجد واقع شده‌اند که دولت در تأسیس آن‌ها خیلی نقشی ندارد و نقش اصلی را خود مردم ایفا می‌کنند و مدیریت آن را بر عهده دارند.

مدیر کل امور کتابخانه‌های ستاد کانون‌های مساجد: ۱۰ روستای دوستدار کتاب تقدیر می‌شوند

هاشمی گفت: فراخوان سومین جشنواره روستاهای دوستدار کتاب همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی داده شده است
تا این لحظه تعداد ۶۴۸۶ کتابدار از ۷۲۱۹ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۷۴۴۳۱۸ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۳ کتابخانه درجه یک و ۳۱۷ کتابخانه درجه دو و ۸۴۳ کتابخانه درجه سه و ۱۹۳۶ کتابخانه درجه چهار و ۳۹۲۰ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۴۱۷ کتابخانه شهری و ۲۸۰۲ کتابخانه روستایی است و ۷۲۳۲۲۹ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۹۲۸۶۰ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۶۲۵ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۵۱۲ کتابخانه شهری و ۳۱۱۳ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۳۶۱۹۰۳ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -