۵۵ باب کتابخانه مخزن دار در کانون های مساجد استان فعالیت می کنند

مسوول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان گفت: ۳۴۰ باب کانون فرهنگی و هنری مساجد در استان فعال است که ۵۵ باب از این کانون ها دارای کتابخانه مخزن دار هستند.

مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان:17 کتابخانه تخصصی در کانون مساجد استان زنجان فعال است

مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: در حال حاضر در ۱۷ کانون فرهنگی، کتابخانه تخصصی و در ۸ مسجد موسسه رسانه های دیجیتال فعال است.

۱۲ هزار و ۹۰۰ کتابخانه باز و مخزن دار در مساجد کشور فعال هستند

مدیرکل کتابخانه های ستاد عالی کانون های مساجد کشور از فعالیت ۱۲ هزار و ۹۰۰ کتابخانه باز و مخزن دار در مساجد کشور خبر داد و گفت: از این تعداد ۶ هزار و ۳۹۸ کتابخانه مخزن دار است.

بانک اطلاعاتی کتابخانه های مساجد و کتابداران تقویت شود

مدیرکل کتابخانه های مساجد ستاد عالی کانون های مساجد کشور برتقویت بانک اطلاعاتی در حوزه کتابخانه های مساجد و کتابداران در سطح استان ها تاکید کرد.

54 کتابخانه مخزن‌دار در کانون‌های مساجد زنجان فعال است

مسؤول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان گفت: 54 کتابخانه مخزن‌دار در کانون‌های مساجد زنجان فعال است.

کتابخانه های مخزن دار کانون های مساجد به ۶۰ باب می رسد

مسوول دبیرخانه کانون های مساجد استان زنجان گفت: در حال حاضر ۵۴ باب کتابخانه مخزن دار در استان زنجان وجود دارد که تا پایان سال به ۶۰ باب می رسد.

کتابخانه های شبستان مساجد در راستای توسعه فرهنگ کتابخوانی راه اندازی می شود

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: در راستای توسعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی که یکی از راهبردهای اساسی سازمان است، کتابخانه های شبستان مساجد راه اندازی می شود.

41 باب کانون و کتابخانه های مساجد در استان زنجان تجهیز شدند

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد استان زنجان از تجهیز 41 باب کانون و کتابخانه مساجد شهری و روستایی در استان خبر داد.

55 باب کانون فرهنگی هنری مساجد، کتابخانه مخزن‌دار دارند

مسئول دبیرخانه کانون‎های فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان گفت: 55 باب کانون فرهنگی هنری مساجد، کتابخانه مخزن‌دار دارند.

اعطاء مجوز به ۱۰ باب کتابخانه مساجد در استان زنجان

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان از اعطاء مجوز به ۱۰ باب کتابخانه کانون فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان خبر داد.

اجرای برنامه‌های هفته کتاب در کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد زنجان

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان از اجرای برنامه‌های هفته کتاب در کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد زنجان خبر داد.

برنامه های هفته کتاب کانون های مساجد استان زنجان اعلام شد

مسئول دبیرخانه کانونهای مساجد استان زنجان با تشریح برنامه های هفته کتاب کانون های مساجد گفت: در همین راستا بیش از ۱۰ عنوان برنامه اجرا می شود.
تا این لحظه تعداد ۶۶۰۳ کتابدار از ۷۱۸۲ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۵۷۱۵۸۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۰ کتابخانه درجه یک و ۳۱۱ کتابخانه درجه دو و ۸۳۸ کتابخانه درجه سه و ۱۹۳۷ کتابخانه درجه چهار و ۳۸۹۶ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۳۸۸ کتابخانه شهری و ۲۷۹۴ کتابخانه روستایی است و ۷۱۷۶۴۱ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۲۸۵۱۲۷ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۴۰۷ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۴۲۱ کتابخانه شهری و ۲۹۸۶ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۲۵۹۳۹۶ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -